Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Deneme yaptım sesli olarak muhabbet

Arkadaşlar belki saçma gelicek ama dedim sanaldan kız bulup sesli konuşayım(Yazarak değil sesli). Enazından bir kendimi ölçeyim. Yemin ederim dışarda bu kızlarla olsaydık heralde ölüydüm şuan. Yav ne konu bulunuyor bir sessizlik oluyor can çekiştim. Birde üstüne bazıları umursamadı bile heralde yaşımdan dolayı mı çok küçük değil ama. (16)

Ben daha sanalda takılan bu kişilerle sesli bir muhabbet çeviremiyorsam reel hayatımı düşünün.

Sanırım ümidi kemeye başladım çünkü bu sesli konuşmayı farklı farklı kişilerle yaptım emin olun bir gelişme olmadı.

Bu ortamdan bu arada arkadaşım sayısız fotoğraf ve video aldı (+18). Kızları da güldürüyor. Okuduğum makaleleri mi uygulayamadım acaba? Yav her kız mı güldürülür kafayı yiyeceğim!

Bu arada öyle azar felan gibi kötü platform değil merak etmeyin kızların hepsi eğlenmeye, konuşmaya, hatta cinselliğe meraklı. Ama sıkıntı bende... Yani sanaldaki kadınlara suç atmanızı önermiyorum. Ne halt oldukları belli klasik prenses gibi büyümüş mal kızlar. Etrafınızda vardır. Benim suçum.

Sanırım black pill alıcam. Sahaya çıkıp bu rezilliği yaşadığımı düşünsenize... Sonra 10 kez yine deniyorum aynı halt.

Son düzenleme:
Umudunu kestiğin an öldüğün andır. Endişelenme bunları yazman bile senin için büyük bir adım. İlk kez iliklerine kadar sıçtığın zaman rezil olmanın o kadar da kötü bir şey olmadığını hissediyorsun. Ok gibi düşün ne kadar gerilirsen o kadar ileri fırlarsın. Yaşını ve insanların düşüncelerini takma. Her an deneyim ve güç kazanıyorsun. Ricciox'in espritüel özgüven seminerini oku bir şeyler katacaktır.Batırmaktan bu kadar korkma. İnsan en basit işi ayakta durmayı öğrenene kadar bile 200 kez düşüyor. Hata yapıp yeni şeyler deneyerek yükseleceksin. Oynamadan kazanılmaz.

15-17 yaş aralığı değişim aralığıdır kanka. Kimyacımız bize lise 3 te değişmeye başlarsınız ipleri sıkı tutun derdi.(Ders konusunda diyormuş. Ben yanlış anlamışım)Kafayı karı kıza yordum hatam buydu o dönemlerde senin de aynı hataya düşmemeni isterim.Başlangıç olarak çevrendekilerle sıradan sohbetlere gir.Tanımadığın kişilerle konuşmada acemiysen seçtiğin kişiler ilk başlarda erkek olsun.Ayrıca bu gün oyun kitabını biraz karıştırırken gördüğüm bir kısımda şöyle bir ifade vardı. Eğer kız senin donunun içindekini düşünmeden sen kızın donunun içindekini düşünürsen kaybedersin diye.Neyse çok patavatsızlık yaptım yazdıklarımı düşün mantıklı geliyorsa uygula

Arkadaşlar belki saçma gelicek ama dedim sanaldan kız bulup sesli konuşayım(Yazarak değil sesli). Enazından bir kendimi ölçeyim. Yemin ederim dışarda bu kızlarla olsaydık heralde ölüydüm şuan. Yav ne konu bulunuyor bir sessizlik oluyor can çekiştim. Birde üstüne bazıları umursamadı bile heralde yaşımdan dolayı mı çok küçük değil ama. (16)

Ben daha sanalda takılan bu kişilerle sesli bir muhabbet çeviremiyorsam reel hayatımı düşünün.

Sanırım ümidi kemeye başladım çünkü bu sesli konuşmayı farklı farklı kişilerle yaptım emin olun bir gelişme olmadı.

Bu ortamdan bu arada arkadaşım sayısız fotoğraf ve video aldı (+18). Kızları da güldürüyor. Okuduğum makaleleri mi uygulayamadım acaba? Yav her kız mı güldürülür kafayı yiyeceğim!

Bu arada öyle azar felan gibi kötü platform değil merak etmeyin kızların hepsi eğlenmeye, konuşmaya, hatta cinselliğe meraklı. Ama sıkıntı bende... Yani sanaldaki kadınlara suç atmanızı önermiyorum. Ne halt oldukları belli klasik prenses gibi büyümüş mal kızlar. Etrafınızda vardır. Benim suçum.

Sanırım black pill alıcam. Sahaya çıkıp bu rezilliği yaşadığımı düşünsenize... Sonra 10 kez yine deniyorum aynı halt.
Dostum dibi görmeden zirveye ulaşamazsın.Denemeye devam et en sonunda bulacaksın aradığını.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8