Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Deneyici Kalkanı

Selam beyler,yaşadığım beni ilişkilerden soğutan boktan bir kaç ilişkiden sonra uzun süredir yazmayı düşünüyordum fakat bekledikçe o zamanın gelmeyeceğini fark ettim.Edindiğim tecrübelere göre ilgiye göre haftada bir iki yazı karalayacağım.

Şimdi gelelim bu yazıda neyden bahsedeceğime.Hepimizin hayatında bazı durumlar vede kızlar olmuştur.Hatayı hep kendimizde aradığımız mantıklı açıklamalar bulamadığımız hiç bir hareketi birbirini tutmayan kızlar.Sorunu kendimizde ararız yahut oyunumuzda bir problem olduğunu düşünürüz.Fakat problem bizden oyunumuzdan ziyade onlardadır vede biz oyunu kuralına göre oynamaya çalışırken bunları göremeyiz.Kızı tam etkiledim dersiniz iki gün sonra başkasıyla görür süzünüz.Bir süre sonrada görüşelimde diyebilir.Bu durumda çoğu kişiyi yedeğim ben diye bakar.Bu bir ölçüde yanlıştır aslında çünkü karşımızdaki kişinin bakış açısı çok farklıdır yedek olarak görmekten ziyade anı yaşamak olarak görürler.Bu tarz kızlar onları ciddiye alan üzerlerine giden her erkeği peşinden sürükler arada bir ilgi verip tüm devlerini şaşırtır

Tahmin edebileceğiniz üzerine bu tarz kızlar hafifmeşrep vede sorunludurlar,çevrenizde okulda barda çok sık rastlarsınız bu kızlara.Kimin sevgilisi olduğunu kimden hoşlandığını çözemiyorsanız eğer bunlardandır.Deneyiciliğin cıvkını çıkartıp artık ilişki materyalini kaybetmiş her şeye sadece anı yaşamak olarak görürler vede bir ilişki yaşanmayacak kızlardandır kesinlikle.Fakat bunlarla anı yaşamak çok kolaydır vede bu tarz kızların sayısıda gün geçtikçe artmakta.Durumu vede kast ettiğim kızları anlattıktan sonra geliştirdiğim kalkanı anlatmak istiyorum sizlere.
Öncelikle belirteyim bir kez etkiledikten sonra direk bu kalkanı devreye sokuyoruz.Bu onu etkilemekten ziyade kendinizi korumak içindir.Çünkü bu kızlar umarsızca her şeyi yaşadığı için kendinizi kaptırmanız vede üzerine düşünüp acaba nasıl davransam diye kafayı yemeniz çok normaldir.Bu yüzden bu kalkan kızı etkilemek için değil sizi korumak içindir.
Kızı bir kere etkiledikten sonra;
1-Artık kızı etkilemeye çalışma
2-.Onun seni nasıl gördüğünü önemseme
3-nasıl biri olduğunu objektif bir değerlendirme yap ve kabullen(kızın)
4-Duygusal tatmin bekleme en fazla arzunun tatminini verebilir bunu kabullen
5-Belirli bir tavrın olsun ama bu tavır işine geldiğine göre yani çıkarına göre makyevelistçe olsun davranışlarına göre bu alfaca betaca diye bakma(bu madde çok önemlidir çünkü karşınızda kuralları göre oynayan biri yoktur bu yüzden kendinizi sakın sorgulamayın.Bir anda içsel bir batağa saplanırsınız.)
6-Kıza rest çekme yada restlerini ciddiye alma kafan eserse ilerde yazabilirsin bile(Ne tam bir kapı aç nede kapıyı kapat çünkü umurlarında değil onlar için sadece an var )
7-Hiç bir şekilde onun tavırlarını vede duygularını ciddiye alma hatta ciddi ilişki düşünme bile(onlar kendilerinin ne olduğunu biliyor vede kar tanesiymiş gibi yaklaşırsanız aşağılanır vede üzülürsünüz)
8- Ne bir sorumluluk yükle ona(ilişki yada flört sorumluluğu gibi ) nede bir sorumluluk al(Onların da istediği budur aslında fakat sürekli sizi buna çekmeye çalışıp sizi denerler boş yere zaman enerji vede duygu kaybedersiniz)
9-Sevimli yada onu düşünen gözükmeye çalışma.Çevrelerinde duygusal ödül vermeye çalışan bir dünya erkek zaten vardır.(bu maddenin önemli:Eğer ona biraz olsun acıyıp arzularınıza göre onu ideal bir sevgiliye dönüştürmeye çalışırsanız yahut duygularınız varsa vede duygulardan dolayı onu bu durumdan kurtarmak istemişseniz(ki sizi artık böyle yaşamak istemediğine düzgün bir hayat yaşamak istediklerine dair manipüle edebilirler).Bu tamamen yalandır.Onlar bir kere bu hayatın tanıdını almışlardır.Kimseye normal bir ilişkide gibi yaklaşıp kendilerini diğer zevkler ve de ilgilerden vazgeçmezler.Bu sadece sizi üzer)

Evet dostlarım tecrübelerime göre gördüklerim bunlar.
Bu kalkan kızı etkilemek için değil sizi korumak içindir eğer kendinizi böyle bir durumun içinde bulursanız bu tarz bir kızla iletişiminiz varsa kırmızı alarmları takip edip direk bu kalkanı devreye sokuyoruz.Bu kalkan kızı etkilemek için değil sizi korumak içindir.Unutmayın!oyunun amacı eğlenmek vede öğrenmektir.Ama öğrenirkende kendimizi korumayı ihmal etmemeliyiz.Bu kalkanla fb liğe bile götürebilirsiniz işi fakat bunun önemi yok önemli olan sizin kendinizi korumanız.Ve de neyle uğraştığını bilmeniz.

Dipnot 2 :Bunu oneties de bile kullanabilirsiniz.
Dipnot 3:Her kıza bu şekilde yaklaşmayın
Dipnot 4: Bu oyunun başka bir tarafıdır karşınızdaki kişiye göre oynamanız gerekebilir,bu tarz kızlara herkeze oynadığınız oyunu oynayamazsınız

Son olarak dostlarım bu yazıyı kızı etkilemek için değil bu durumda neyle uğraştığınızı vede kendinizi nasıl koruyabileceğinizi bilmeniz için yazdım.

Sağlıcakla kalın.

Dünyanın en uç deneyicileri ile en uç fantezilerini deneyimlemişiz gibi bir tavır takınırsak tüm maddelerin doğal olarak gerçekleşeceğini düşünüyorum. Tabi bunu okuyan benim çıkardığımdan çok farklı anlamlar çıkarabilir. Siz en iyisi yukarıdaki uzun yazıya öncelik verin :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8