• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Deplasmanda yürüme?

jeunehai

Üye
Katılım
14 Temmuz 2018
Mesajlar
4
Yaş
23
Şehir
Gaziantep
Herkese merhaba, normal şartlarda aynı sosyal ortamda oldugunuz kızlara yürümek pek mantıklı degildir ama şartlar normal olmadıgı icin kendim cevabını bulamadıgım bu soruyu sizlere sormak istiyorum. son bir haftadır okulun en popüler ortamında kendime yer etmeye calısıyorum. her aksam takılıyoruz ama özellikle arayıp da cagırmıyorlar. okulun ogrencilerinin takıldıgı sokakta yanlarına gidiyorum ve takılıp iciyoruz(önceden selam verip gecerdim). bu ortamda yüksek hb kızlardan biri cok hosuma gidiyordu ama niyeyse konusmaya pek yürüyemiyorum. 2 gece önce kızın yakın arkadaşına memleketiyle ilgili şaka yapınca kız bana benim nereli oldugumu sormustu. tahmin et oyununu oynadım baska da bire bir diyaloğumuz olmadı. ben bu kızla şansımı nasıl deneyebilirim? instagramdan takip atmak mantıklı mı? degilse nasıl bir yol izlemeliyim?
 

Apollo

It's all about power.
Fahri Üye
Katılım
7 Haziran 2018
Mesajlar
117
Şehir
Bilecik
Kızı gruptan koparman lehine olur ama grupta belli bir yer edinemediysen zor. Eğer grubu kazanamıyorsan nextle ve bir süre kendini monk mode’a sok derim. Nitelik yetersizse niceliği istediğiniz kadar arttırın sonuç alamayabilirsiniz.
 

Alfa

Üye
Katılım
5 Mayıs 2018
Mesajlar
332
Şehir
Diyarbakır
Grupta bir alfa varsa çoktan ona kapılmıştır deneme derim ama yok illa istiyorum diyorsan bi grupta iki alfa olduğunu hepsinin anlaması lazım . Ancak o şekilde alabilirsin o kızı kaldı ki içince de işin çok çok daha rahatlaşır. Aslında hepsini tek bir sonuca bağlayabilirim asla KORKMA .
 

Maleficus0

Üye
Katılım
11 Haziran 2018
Mesajlar
152
Şehir
İstanbul
Benim gruplarda ki kızları kapmaya yönelik bi yazım vardı. Grupta ki insanların güvenini alınca kızı gruptan alıp, rahat bir ortama geç. Orada kendine değer kat, kino, el falı gibi şeyler sonrada seninle konuşmak güzeldi diyip numarasını alabilirsin.
 
Üst