• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Derdinizi dert etmeden önce etrafınıza bir bakın !

EminBey

Üye
Arada bir böyle linkler paylaşacağım ; paylaşacağım ki üzüldüğünüz şeylere bir daha bakın ve hayata ona göre sarılın...
Evet bazen hayatın akışına kapılıp bir şeyler elde etmek için ölümüne çabalıyoruz ve adeta hayvani duygularla hareket etmeye başlıyoruz.Bu forumda her ne kadar kadın-erkek ilişkileri,maskülen yaşam,kaliteli aktiviteler üzerine yazılar paylaşsak da bu toplumda yaşayan bireylerin değerlerini kaybetmemesi,kendilerinin de birer insan olduğunu hatırlaması ve başka yaşamları mahvetmemesi adına "Belki işe yarar be "diyerek paylaşacağım videolar olacak.İsteyen izler isteyen izlemez.Ha zaten videolar sizin yararınıza olan videolar ve buradan herhangi bir çıkarım da yok.Tek isteğim lütfen ama lütfen kendi dertlerinizi sadece bir sorgulayın da bakın bir "Bu hayatların yanında benim derdim dert mi gerçekten ? " diye....
Buraya tıklayarak yok olmuş bir hayata şahit olabilirsiniz
NOT
Psikolojik açıdan zayıf biriyseniz videoyu izlemenizi tavsiye etmiyorum.Aksi takdirde ruh haliniz kötü etkilenebilir.

Son düzenleme:

Asher

Üye
Yalnızlık gerçekten yoruyor artık.İnsan pekçok kez deneyip olmayınca biraz kenera çekiliyor ve pek çok kişi bunu başarabilirken neden başaramadıgına şaşirıyor

Böyle trajedik bir video da şu yorumla karşılaştım:

Hoşbaht Alihanlı1 gün önce
Ben hep söylerim "Her düşen kadının arkasında mutlaka şerefsiz bir erkek vardır"

Toplumun geldiği şu duruma bakın tamam bu video da ağır bir haysiyetsizlik şerefsizlik var ama kimse sadece bu örnekler için erkekleri genelleyip böyle yorum yapamaz. Aynı yorumu kadınlar için biz yapsak üstümüze çıkılır linçler yerdik.

xenosomer

Üye
Böyle trajedik bir video da şu yorumla karşılaştım:

Hoşbaht Alihanlı1 gün önce
Ben hep söylerim "Her düşen kadının arkasında mutlaka şerefsiz bir erkek vardır"

Toplumun geldiği şu duruma bakın tamam bu video da ağır bir haysiyetsizlik şerefsizlik var ama kimse sadece bu örnekler için erkekleri genelleyip böyle yorum yapamaz. Aynı yorumu kadınlar için biz yapsak üstümüze çıkılır linçler yerdik.
kardeşim sazanlık yapma mutlaka bir erkek vardır demiyor.Mutlaka "şerefsiz bir erkek" vardır diyor.

xenosomer

Üye
Arada bir böyle linkler paylaşacağım ; paylaşacağım ki üzüldüğünüz şeylere bir daha bakın ve hayata ona göre sarılın...
Evet bazen hayatın akışına kapılıp bir şeyler elde etmek için ölümüne çabalıyoruz ve adeta hayvani duygularla hareket etmeye başlıyoruz.Bu forumda her ne kadar kadın-erkek ilişkileri,maskülen yaşam,kaliteli aktiviteler üzerine yazılar paylaşsak da bu toplumda yaşayan bireylerin değerlerini kaybetmemesi,kendilerinin de birer insan olduğunu hatırlaması ve başka yaşamları mahvetmemesi adına "Belki işe yarar be "diyerek paylaşacağım videolar olacak.İsteyen izler isteyen izlemez.Ha zaten videolar sizin yararınıza olan videolar ve buradan herhangi bir çıkarım da yok.Tek isteğim lütfen ama lütfen kendi dertlerinizi sadece bir sorgulayın da bakın bir "Bu hayatların yanında benim derdim dert mi gerçekten ? " diye....
Buraya tıklayarak yok olmuş bir hayata şahit olabilirsiniz
NOT
Psikolojik açıdan zayıf biriyseniz videoyu izlemenizi tavsiye etmiyorum.Aksi takdirde ruh haliniz kötü etkilenebilir.
videoyu izldim bazı şeyleri tekrar sorgulattı arada dertlendiğiniz zaman böyle şeylere bakın da yaşadığınız şeyi fazla büyütmeyin derim.
Bunu "böyle insanları görelim de bize e ibret olsun " diye demiyorum sadece kıyaslama yapın

kardeşim sazanlık yapma mutlaka bir erkek vardır demiyor.Mutlaka "şerefsiz bir erkek" vardır diyor.
bu videoda erkek şerefsizlik yapmış diyelim kısa keselim ve bu kadının düşüşünün nedeni bir erkeğe itham edilmiş bunda tamam sorun yok anlamında ilk cümlemi yazmışım iyi okuduysan, AMA dan sonra ise şuraya vurgulamak adına diğer cümleme geçiyorum: ''HER düşen kadının arkasında mutlaka şerefsiz bir erkek vardır '' bu ne demek HER kadın eğer bir düşüşteyse bunun mutlak sorunu erkektir (burda şerefsiz olup olmamasına takılman komik)demeye getiriliyor ve bende burda buna karşı çıkıyorum. Ağır şekilde burda erkekler genelleştirilip kötüleniyor daha ne olsun :) Şimdi benim hatam burda nerde açıkla anlamak isterim.

Son düzenleme:

xenosomer

Üye
''HER düşen kadının arkasında mutlaka şerefsiz bir erkek vardır '' bu ne demek HER kadın eğer bir düşüşteyse bunun mutlak sorunu erkektir
böyle birşey yazılmamış ve sen böyle dememişsin sen şöyle demişsin
bu örnekler için erkekleri genelleyip böyle yorum yapamaz.
sen böyle demişsin. deiğin şeyde yanlış çünkü genelleme yapmıyor ???
mutlaka şerefsiz bir erkek vardır"
bu laftan ne anlıyosun sen ??? "şerefsiz bir erkek" bak bir sıfat koymuş önüne. bu genellememi?
evet "şerefsiz" sıfatına sahip erkekler için genelleme olabilir.(sanırım bu son cümleyi anlamıyacaksın çünkü sana lisede matematik ve felsefe dersinde "kümeler" konusunu vermeyen hocanın ***na koymak lazım.) herneyse devam edelim . ama ben üstüme alınmadım.Çünkü ne şerefsizim nede senin gibi rezalet bir dil bilgim var.