• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Deri Ceket Önerisi

pawelow

Üye
Jack jones piyasa fiyatı 350 tl olan derı ceketı 100 tlye almıstım son beden kalmasından dolayı gayet menmunum pıyasada en kotu deri ceket 150 tl

Pennywise

Üye
Zara favorim kumaşlar mükemmel. Dokununca orgazm yasiyorum ama cok pahali
Dostum bende bi deri ceket var zaradan tam hatırlayamıyorum ama 400 e yakın bi fiyatı vardı black fridayde 160 a düşmüştü. Özellikle böyle yurtdışı merkezli markalarda black friday indirimi kovala.

Muhteşem

Üye
Gerçek deri istiyorsan en düşüğü 300 tl oluyor (perakende den bahsediyorum). Beğendiğin modellerin 450 tl civarı olduğunu hatırlıyorum. Babam imalat işi yapıyor, perakende fiyatlar aklımda hemen hemen ama mağazalarda uçuk fiyatlar oluyor,450 tl olan modeli atıyorum 1200 e satıyorlar. Defacto vs. gibi mağazalarda da genelde imitasyon oluyor.
Kısacası 100-200 arası deri mont(orijinal deri ) alamaya bilirsin,ama perakende olarak bir dükkandan orijinal deriyi Derimod gibi mağazalara göre daha ucuza alabilirsin. 450-500 arası bütçeni aşarsa imitasyon alırsın.Aralarında ki fark sağlamlık,solma ömrü falan. Bu aralar orijinal deriye baya benzetiyorlar imitasyonları ama sonunda patlak veriyor. Uzun ömürlü istiyorsan orijinal alman daha iyi.

Alfa

Üye
Sen taylir dördini nasil tanimazsin or*spu cocugu .

-TDW den alinti