Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ders niteliğinde yürek burkan olayım tevsiyeye ihtiyacım var help me

Değerli yorumlarınız için hepinize tek tek teşekkür ediyorum.Tavsiyelerinizi kesinlikle kulak ardı etmiyeceğim farkettim ki benim bu yaşadığım dert değildi doğal bi olay dünyada ne dertler var buna kıyasla onun için bu tür olaylar artık beni etkilemeyecek artık küllerimden yeniden doğacağım önemli olan hata yapmak değil o hatadan kenine pay çıkarıp düzeltmekdi hep ve ayriyetten bu tür olaylara kafa yormam beni hep bataklık gibi ne kadar çırpınırsam içine çekicek direnmiyeceğim olduğu gibi kabul edip yoluma devam edeceğim.

Kısacası loserliğe damga vurmuşsun adaşım. Senin yaptığın hatalar neler öncelikle söyleyeyim. Sen kıza karşı çok resmi konuşmuşsun wpde ki başlattığın yazıdan belli ve kıza karşı çok çekingen olmuşsun. Bu da kıza '' of bu da öbürleri gibi sıradan :pff.. Abi çekim yaratmak istiyorsanız karşınızda ki kişiye ihtiyacınız olmadığını bilin ve onunla normal bir insanmış gibi samimi bir şekilde sohbet edin. Doğal olun amına koyim siz müşteri hizmetlerinde ki , müşteri temsilcisi değilsiniz. Belki düzelte bilirsin fakat öncelikle friendzoneden çıkman gerekiyor. Kıza karşı umursamaz ve bir o kadarda ukala davran artık. Fakat artık böyle davrandığın için kızın sana karşı biraz nefreti olacaktır eminim ki. Zaten bu saatten sonra eskisi gibi olmasını bekleme. Hatta artık kız ile sevgili olma gibi bir düşünceni sil ve arkadaş olarak kal fakat bir erkek olarak. Zaten büyük ihtimal bu davranışlarını görüp sana olan ilgisi çoğalabilir. Yapman gereken tek şey gelişmek siktir et kızı!

Dünyada milyonlarca kız var
Ve sen hala ön sıradaki kızı aşkla aniyorsun
KESİN ÇÖZÜM:DAHA GÜZELİNİ BUL SONRA YÜZÜNE GÜLEREK İYİKİ REDDEDMİŞSİN DE HAHAHa gene modumdayim :_:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8