Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Dev Monk Mode Guide -SON-

#Update 3 - 11/11/2018 02:51 -

Dev Monk Mode Rehberi w/r3cc

Bu post'un devamı niteliğindedir, karakter sınırı yüzünden yeni post açılmıştır.

SON

Düşündüğüm kadar fazla zaman ayıramıyorum buraya, o yüzden direkt konuya gireceğim dostlar.

Monk Mode ismiyle bu başlığı açtığımda forum kısmını çok gezemedim ancak son mesajlara öyle konular düşüyor ki...

Arkadaşlar çok net konuşacağım, ben bu konunun profesörü değilim, sizi yargılamak bana düşmez. Ancak Pua/Kırmızı Hap/Mgtow gibi bir çok akımın ingilizce tercümelerini yapmış ve binlerce post okumuş bir kardeşiniz olarak söylüyorum. Kendinize eziyet ediyorsunuz. Hiçbiriniz amsalak/asosyal/ezik/özgüvensiz tipler değilsiniz, böyle hissediyorsanız da bu duruma kendinizi çeken kişi sizsiniz. Emin olun, içinizdeki potansiyel tahmin ettiğinizden daha fazla ancak siktiğimin zamanını bu forumlarda veya bloglarda harcıyorsunuz. Abi, adam nasıl karı sikilir diye post açıyor yapmayın allah aşkına. Birçoğunuz bana kızıyor olabilir ulan Pua forumunda ne işin var o zaman diye ancak durum bu. Karıya kıza kafasını takan bir erkek o-la-maz. Zamanını nasıl karı-kız düşürürüm, sahada nasıl açılış yaparım, neg atmak nedir vs. diye buna zaman ayıran bir erkek olamaz abi. Bakın, siz erkeksiniz. Burada 15 yaşında çocukta var, 40 yaşında adamda. Sen erkek olarak bir değer yaratırsın, arzulanır hale gelirsin seks senin ayağına gelir. Sen seksin peşinden koşmazsın. Doğa gereği güçlü, dominant karakterler biziz. Nasıl özgüven kazanırım? diye post açmış ya birisi. Ne yapacağınızı biliyorsunuz ya, tüm işiniz boş ve sanal motivasyon kasmak, size duymak istediğiniz şeyleri söyleyecek birisini arıyorsunuz. Hep bir lider arama peşindesiniz. Kendi yolunuzu çizin, bakın herkes farklıdır. Senin yaşadıklarına göre çıkarımlarınla benim çıkarımlarım arasında büyük bir uçurum olabilir. Kendi lideriniz olun, seks istiyorsanız, eski sevgilinizi geri kazanmak istiyorsanız, okulunuzda/işinizde iyi bir yere gelmek istiyorsanız, bir kızın dikkatini çekmek istiyorsanız yapacağınız şeyler belli. Sorumluluklarınızı yapmak abi bu kadar basit. Bir erkek olarak sorumluluğun dayanıklı olmak, spor yapmaktır. Kendine özen gösteren adam bunu yapar. Beslenmesine dikkat eder, vücuduna dikkat eder. Başta kendi vücudunuza saygınız olsun, kendinize saygınız olsun gerisi gelecek zaten. Ancak bunları birisinin çıkıp nasıl yapılacağı hakkında madde madde okumak istiyorsunuz. Kızlarla nasıl konuşacağınızı bilmiyor musunuz, abi tüm insanlar farklıdır bakın, herkesin yaşadığı durumlar farklı. Tüm parametreleri es geçerek bir kızı herkesin tavladığı gibi tavlayamazsınız. Buraya ayırdığınız zamanı kendinize ayırsanız istediğiniz kız size gelecek zaten. Öncelikleri belirlemede sıkıntı var, ilk sıraya kadınları sonra kendinizi koyuyorsanız burada konuşacak hiçbir şey yok. Yapmanız gerekenler çok basit, yapman gereken şeyleri yapmıyorsun. Onları yap. Yapmaman gereken ne varsa anasını sikiyorsun ama. Alkol, sigara, p*rno ve daha bir sürü şey. 20 yaşına kadar bunlar gözardı edilebilir ancak 20 yaşında bir erkeğin yapması gereken krallığını inşa etmeye çalışmak. Ulan size yemin ediyorum burada post açacağınıza kendinizi geliştirin, am üstünde am sikmiyorsanız başka da bir şey bilmiyorum ben. Reddit'te Mgtow'da dahil 600 küsür makale çevirmişimdir. Bu akımların hepsinin ana konusu belli. ÖNCELİK SENSİN. Bu kadar basit. Kendini geliştirip bir yerlere gelen adam sizce Pua yada Kırmızı Hap tarzı şeylere dönüp bakar mı abi? Bakmaz, çünkü gerek yok. Çünkü işi olmuyor, burada "Merhaba, set açılışı için giriş cümlesi verir misiniz" postu açmak yerine bu adam kitap okuyor,hobi kasıyor, ustalık ediniyor, spor yapıyor, vücuduna özen gösteriyor ve ilk önceliği kendisine verdiği için karı-kız mevzularını kafaya takmıyor. Tamam, burada daha bir çok arkadaşımız milli olmadı, bunun çaresini yazılarda aramak yerine aksiyona dökün o halde. Seks mi istiyorsunuz abi, gidin bir eylem yapın. Yapın abi sadece, kendinizi bol yere motive et-me-yin. Kendinize yapacağınız en büyük kötülük bu olacak. Sabah 8'de insanlar güler yüzle işe gitmiyorlar, insanlar 12 saat boyunca masa başında mutlu çalışmıyorlar. Bunları belli bir disiplinle yapıyorlar, o yüzden kendine disiplin kazandırmak zorundasın arkadaşım. Sike sike'de olsa sabah 6'da kalkıp koşu'nu yapacaksın. Sike sike de olsa gidip o ağırlıkları kaldıracaksın, dersine çalışacaksın,kitap okuyacaksın. Hayatınız karı kız meseleleriyle kafanızı yoracak kadar anlamsız mı sizce ya? Teorileri siktir et, kızlara açılış cümlesini siktir et, neg atmayı, cold close'ları siktir et. Travma yaşamayan adam kendisini bu konularda bulmaz, büyük ihtimalle hepinizin kız arkadaşıyla, kadınlarla bir derdiniz olduğu gerçeği yüzünden buradasınız. Ancak teori okuyarak bunu ÇÖZEMEZSİNİZ. Kendini sosyal bir robot yapmak istiyorsan git Pua taktikleri oku, kendini alfa taklidi yapan ve tek işi karı kız sikmekolan biri yapmak istiyorsan git tcma oku, gereksinimlerini ve doğanı inkar etmek istiyorsan git Mgtow makaleleri oku. Ancak bir erkek adam olmak, bir insan olmak istiyorsan bunları okumayacaksın,kendine yoğunlaşıp insan olmayı, erkek adam olmayı öğreneceksin önce. Kendi giyim tarzın olacak, kendi müzik zevkin olacak,kendi görüşlerin, kendi sınırların olacak. "Alfa tarzı müzik dinleyeceksiniz" postlarının anasını sikeceksin, bu saçmalıklara bakmayacaksın bile. Sen bir bireysin,seni özel yapan şeyi sen yaratacaksın. Ne giymeyi seviyorsan bir tarz yaratıp onu giyeceksin. Sen değer yarattığın sürece insanlar sana bakıp alay edemeyecek çünkü. Bir erkek gibi davranın ve lütfen sorumluluklarınızı yapın. Günde 10 lira alıyorsanız sigara yerine gidin bir salona yazılın,gidin sevdiğiniz bir hobiye başlayın, gidin sevdiğiniz kitapları okuyun, sevdiğiniz işi yapın. Ağlamaktan vazgeçin dostlar, rica ediyorum. Bakın bunları tüm kalbimle yazıyorum. Ofansif konuşuyor olabilirim kusuruma bakmayın ama gerçekleri göremeyecek kadar çöp bir bilinçaltınız var. Kafanızı teorilerle, insanların ne düşündüğüyle, karıyla o kadar bozmuşsunuz ki, bok çukurundasınız ve tehlikenin farkında değilsiniz. Kendinizi bir değişim sürecine sokun. 6 ay boyunca bu dediklerimi yapın, sorunlarınız çözülecek emin olun. Kendinize vakit ayırın, kendinize değer verin. Hayat çok kısa, bir erkeğin ağlamak için vakti yok. 30 yaşına geldiğinizde bu kadar boş zamanı bulamayacaksınız. Sevgili admin, Pua forumunda ofansif bir yazı paylaştığımın farkındayım, banlamak istersen banlayabilirsin ama yazıyı silmemeni rica ediyorum.

Kendinize iyi bakın, içinizdeki potansiyeli ortaya çıkarın. Yazıma son veriyorum. Görüşürüz.

Son düzenleme:
N.R nickli dostumun ses kaydını dinledikten sonra bunuda okumam size gerçekten katılmamı sağlıyor. “Erkek adam am peşinde koşmaz Seks erkek adamın ayağına gelir” bu düşünce bile karı kız olaylarının ne kadar basit olduğunu kanıtlar nitelikte. “Kız tavlama sanatı” olayını yerden yere vurabilirim aslında burda. Ama gerek yok sırf karı kız için burda olan tonla adam var sonuçta linç ediliceğimi biliyorum. İlerki günlerde böyle bir başlık açmayı düşünüyorum. Büyük ihtimalle ban yiyiceğim ve insanlar “Bune ya bana seks lazım” diyip başlığı kestirip atıcaklar. O yüzden değer mi bilemiyorum. Üzücü bir durum gerçekten “Erkek” olmanın yollarını değilde kız sikmenin yolunu arayan tonla adam var burda. Yazılarına bu açık sözlülüğün ile devam edebilirsin umarım. İyi forumlar dilerim

Sevgili admin, Pua forumunda ofansif bir yazı paylaştığımın farkındayım, banlamak istersen banlayabilirsin ama yazıyı silmemeni rica ediyorum.
Niye sileyim canım?
Söylediklerinde haklısın ama burada kim aksini iddia etti onu anlayamadım ben. Blogu takip ediyor musun bilmiyorum ama ana teması "kadınlar sizin hayatınızı güzelleştirmek istemez, zaten güzel olan hayatınızın bir parçası olmak isterler".
Senin söylediklerini ben 100 küsur makale boyunca söyledim zaten. Kitap okuyun bol bol, spora yapın, yeni şeyler araştırın, hobi edinin, diksiyonunuzu geliştirin, dersinizi çalışın, yeni müzikler keşfedin, giyiminize çeki düzen verin, saç sakal birbirine karışmasın, bakımlı olun, kötü alışkanlıklarınızdan kurtulun, yerinizde saymayın diye defalarca dedim. Bunları yapmazsanız başarıya ulaşamazsınız da dedim, demeye devam ediyorum.

Hatta kimsenin peşinden gitmeyin, kendi yolunuzu çizin de dedim. İhtiyacınız olduğu kadarını alıp gerisini boş verin dedim. Bu forum size bir şey katmıyorsa bırakın size bir şeyler katan şeylerle ilgilenin de dedim. Yine söylüyorum size fayda sağlamıyorsa bırakın. Siz burada ev geçindirmek için mecburiyetten çalışan işçiler değilsiniz. Buranın faydasını görmüyorsanız bırakın. Size zararı oluyorsa bırakın. Sorumluluklarınızdan alıkoyuyorsa bırakın.

Sizin burası için bir mecburiyetiniz yok. Ben bir hevesle kurdum burayı ve sürdürüyorum bir şekilde. Burası da benim sorumluluğum dahilinde olduğu için burayla biraz daha fazla ilgilenebilmek için günde 4-5 saat uyuyorum. Uykumdan feragat ediyorum çünkü burası benim sorumluluk alanım.

Her neyse silmeyeceğim yazını silmek için sebep yok zaten.

Bu postu akşam okuma fırsatım oldu fakat hem vizemin olması hem uykuma yenik düşmemle yazamadım.

Açıkcası kendi yaptığım hataları farkına varmama vesile oldun.

Bu sürekli okuma hastalığı benim sorunum. Böyle çat diye yüzüme vurulması bazı şeyleri sorgulamama neden oldu bunun için sana teşekkür ederim.

Kendini geliştirmek isteyenler bence bu süreci mutlaka uygulamalı.

Kışın soğuğunda pişin arkadaşlar.

Dostum biz bu platformda bunlarin hepsini gayet iyi aliyoruz senin yazmana gerek yoktu, büyük bir heyecanla olaya giris yapmissin, ama yinede tesekkurler, bu soylediklerin insanlarda en fazla iki saat etki birakir ondan sonra tekrar eski haline döner, madem psikoloji okuyorsun, o zaman bunlari cesitli bilincalti manipulasyon yollariyla insanlara empoze edebilirsin. Yani sen olayi direkt vermissin, soylediklerinin tümü bir erkegin hayatinda en üste koymasi gereken konular, fakat burada yazdigin bana gore sabah gazetede okudugum bir kose yazisindan farksiz. Eger o kadar cok ceviri yaptiysan bence hakkini ver, ayrica bu platform kadinlarla iletisim hakkinda sikis hakkinda bir cok kaliteli icerik barindiriyor gayet te ise yarar icerikler. Iceriklere laf ettirmem 😅😅

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8