Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Açılış yaparken dayak yiyeniniz var mı?

Sokakta veya kafede, barda kızlara set açarken çevrede namus bekçisi kesilen tiplerden dayak yiyeniniz, tepki göreniniz var mı?

Ben görmedim fakat hocamın başımdan geçen bir olayı anlatayım.

Şimdi hocamız Kayseri'ye yeni geliyor. 2009 2010 civarı.
Ramazan ayında geliyor. O günde seferi.
Neyse çoğu yer kapalı bi yer bulup oturuyorlar.
Orda da bir kızla oğlan el ele oturuyor. İşte öay içiolar. Bu namus bekçileri vay sen ramazan vakti napıonnn, vay orucu yiyon bide elin kızıyla günaha girion diye oğlanı dövüyorlarr. Hocamızdan ayırıyor napılnuz diye filan . Neye tartışma bitiyo. Hoca da adamlara bakıomuş nereye gidiyorlar diye. Adamlarda oğlanı dövüp kahveye gitmişler öay içiolsrmış. Düşünün yani saçmalığı, zorbalığı, adiliği.

Ben bir kere açılış yaptım avm önünde ne hakkında konuşuyorsunuz diye kızlar hiç bişey dedi sonra ayrıldım yanlarından arkamdan beyaz kahraman şövalye hayırdır filan dedi beta male. Kodumunu var böyle tipler kahraman kesilen.

Ben bir kere açılış yaptım avm önünde ne hakkında konuşuyorsunuz diye kızlar hiç bişey dedi sonra ayrıldım yanlarından arkamdan beyaz kahraman şövalye hayırdır filan dedi beta male. Kodumunu var böyle tipler kahraman kesilen.

E peki açılış yaptığımız zaman böyle tiplere ne tepki vermeliyiz sence? Fikirlerini merak ettim

E peki açılış yaptığımız zaman böyle tiplere ne tepki vermeliyiz sence? Fikirlerini merak ettim
Yav korkma amk. Korku geldi o yüzden mersk ediyorsun. Başıma gelmedi geleceğini de zannetmiyorum( çünkü o tür mekanlarda değil daha güzel yerlerde ser açarım). Oldu diyelim amına korum geri adım atmam. Hakaret falan da etmem ama. Güzel bir şekilde savunurum.

Yav korkma amk. Korku geldi o yüzden mersk ediyorsun. Başıma gelmedi geleceğini de zannetmiyorum( çünkü o tür mekanlarda değil daha güzel yerlerde ser açarım). Oldu diyelim amına korum geri adım atmam. Hakaret falan da etmem ama. Güzel bir şekilde savunurum.
Hayır korkmak mesele değil,sözlü mu cevap vereceğiz,kavgaya giderse napabilirim derdim o

Kanka bu korkudur. Bunun olma ihtimali yok denecek kadar az zaten. Yoldan karşıya geçerken düşünüyor musun araba uçarsa naparım diye? Kendi karakterine güvenşyorsan o orada halleder onu...

Mantıklı konuşuyorsun, söylediklerin güzel.Ama tek sıkıntı var benimle ilgili o da şu,Ankara'dayım ve güzel kız yok, alayı boya badana ve sigara içiyor (ki dark makyaj sigara ve edepsizlik kadında nefret ettiğim iki şeydir,bana göre dark makyaj ve sigara varsa o kız kesinlikle hafiftir)

Psikolojide ''self fulfilling prophecy'' diye bir kavram var .Tanımı sen neyin olmasını bekliyorsan beklenti içine girdiğin olayın olması ihtimali artar.

Mantıklı konuşuyorsun, söylediklerin güzel.Ama tek sıkıntı var benimle ilgili o da şu,Ankara'dayım ve güzel kız yok, alayı boya badana ve sigara içiyor (ki dark makyaj sigara ve edepsizlik kadında nefret ettiğim iki şeydir,bana göre dark makyaj ve sigara varsa o kız kesinlikle hafiftir)
İyiyi düşün öyle bişey olmayacağını set açmaya odaklan öyle bir şey olursa sürü gibilerse kaçarsın :d tanımadığın adama da diklenme ama bıçağı silahı falan vardır 250gr uğruna başına bela alma geri adım da atma ama :d

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8