• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Dikkat Edilmesi Gereken İki Konu

maliblue

Fahri Üye
Sosyal Medya Editörü
Katılım
16 Eylül 2018
Mesajlar
152
Yaş
18
Şehir
Gaziantep
Diyelim ki 6-8/10 bir kızla tanıştınız, konuşmaya başladınız. Her şey güzel gidiyor. Fakat sizin de şaşıracağınız kadar kısa bir sürede kız aniden ilgisini arttırdı,iltifatlar,sık aramalar,sık mesajlar atmaya başladı. Harika, değil mi? Şimdi, böyle bir durumda dikkat edilmesi gereken iki(+1) unsur var,

Birinci unsur,kız sizi bir an önce kendine bağlayıp friendzone çöplüğüne (uydu erkek) atmayı düşünüyor olabilir. İyi analiz edin,duygularınızın kontrolünü elden bırakmayın,duygularınıza yenilip kendi topuğunuza sıkmayın. Yavaş ve dikkatli oynamakta fayda var. Bol shit testli bir dönem olacaktır ve ilgi seviyelerinde kesinlikle değişim göreceksiniz.
İkinci unsur gerekli incelikte oynayıp bir yandan da ilgi kontrolünü sağlamakla ilgili. Gerek ilişki içerisinde gerekse flört aşamasında bu bahsettiğimiz ilgi artışına negatif dönüş yapmak en büyük yanlışlardan bir tanesi. Kız ilgi gösterdiğinde aynı şekilde ilgimizi arttırmalı,hoşumuza gitmeyen davranışında azaltmalı ya da tamamen geri çekmeliyiz.

Karşı taraf ilgi gösterdiği sürece yapmamamız gereken bir diğer şey ise, kızı sürekli etkilemeye çalışmaktır. İlgi gösteriyorsa zaten etkilenmiştir. Eğer sürekli etkileme çabası içerisinde olursak kız bu ezikliği ve egoyu hissedip bizden kesinlikle soğuyacaktır. Daha önceki flörtlerimi kaybetmemin yegane sebeplerinden birisi kesinlikle sürekli etkileme çabası içerisinde olmamdı. Bu siz fark etmeseniz bile bir kasıntı havası oluşturuyor. Yani, zaten etkilenmiş olan bir kıza karşı soğukkanlılığınızı koruyun. Ona yaşadığınız eğlenceli olaylardan (ÜLTİMATOMLARDAN ARINMIŞ BİR ŞEKİLDE) bahsedin. Rahat davranın,devamının geldiğini göreceksiniz
 
Üst