• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Dinimi bulamıyorum.

Shine

Üye
Nereden baktığına göre falan değişmez mantığını kullandığın zaman gerçek olmadığını anlarsın
Kardeşim ben bunu Kuran-ı Kerim'in onlarca tesfiri olduğu ve 6-7 farklı meali olduğu için söylüyorum. Sen ise bana mantık diyosun

Slyron15

Üye
Bırakalım şu kavgaları bilim akıl işi din duygu işidir duygusuna giden insan dini bulsun akla giden insanda bilimi bulsun bu kadar

Benshadow

Üye
Kardeşim ben bunu Kuran-ı Kerim'in onlarca tesfiri olduğu ve 6-7 farklı meali olduğu için söylüyorum. Sen ise bana mantık diyosun
Reis hepsini oku istersen araştır falan ama gereksiz bir masal kitabı sana söyleyeyim mantıklı bir insan nasıl inanır anlayamıyorum ancak korkudan

FromendD

Üye
Ben de aynı durumdayım malasef kötü bir şey ya bir yanım islam diyor ki gerçekten inanmak istiyorum ama olmuyor diğer yanda kuran da yazan bazı saçma gelen şeyler geliyor bir tane bile düzgün uygulayan insanın olmaması geliyor diğer yanda ateistlik vs. de saçma geliyor ne dinler mantıklı geliyor ne dinsizlik birde bu şey çok önemli bir şey varsa diğer ebedi hayat yoksa hayat sadece bu dünya insanı depresyona sokabiliyor bu durum

Emrex

Üye
Pek dindar bir ailede büyümediğim için mi? Ailenin dini seni ne ilgilendirir kendi aklın yok mu mantığına ne uygunsa onu seç işte
Ayrıca efe aydalın kırmızı hap bir ateistleri anlamak adlı videosunu da tavsiye ediyorum
Hiç bir fikir sahibi olamadım demek istedim din gibi ince bir konuda.dindar ailede büyümemekten kastım oydu,

Emrex

Üye
Ben de aynı durumdayım malasef kötü bir şey ya bir yanım islam diyor ki gerçekten inanmak istiyorum ama olmuyor diğer yanda kuran da yazan bazı saçma gelen şeyler geliyor bir tane bile düzgün uygulayan insanın olmaması geliyor diğer yanda ateistlik vs. de saçma geliyor ne dinler mantıklı geliyor ne dinsizlik birde bu şey çok önemli bir şey varsa diğer ebedi hayat yoksa hayat sadece bu dünya insanı depresyona sokabiliyor bu durum
Evet aylardır hep aklımda bu vardı.

hesoyam

Üye
Kuran oku. Doğru oku. Baştan oku. Doğru düzgün oku. Objektif oku. İslama davetlisin. Her insan gibi. Dinler ile ilgisi 0 olan aptalların sağdan soldan anlamadan dinlemeden söyledikleri şeyler kafanı karısştırmasın.