• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Dışarıda Çok Güzel Kızlar Var

ve öylece yanımdan geçip gidiyorlar. yaş geçiyor. birileriyle muhabbet kurmak istiyorum ama hep ret yiyorum. gerçi bir iki kez denedim.

kızlarla nasıl iletişime geçeceğimi bilmiyorum sanki. korkuyorum artık. fakültemde sayısız güzel kız var ve korkuyorum. başka fakültelere bakıyorum ve oralarda da çekiniyorum. bir kere denedim dediğim gibi kibarca ret yedim. ama denemek istemez oldum. sorun özgüven vs. değil. sadece konuşurken sarmıyor. evet aşırı ciddiyim. o eğlenen üstat olayını yapamıyorum. ciddiyetimi yenemiyorum. ve konuşurken sesim titriyor. ağlamaklı bir ses çıkıyor kızlar fark ediyor hemen. zamanla aşarsın diyebilirsiniz ama benim kızlarla muhabbete girmem gerek. bunları nasıl aşarım?

Son düzenleme:

Kuşçubaşı

Blog Yazarı
Yönetici
Süper Moderatör
Soru cevap demişsin, ama sorun nerede göremiyorum. Tek bir "?" işareti bile göremiyorum ben "Soru-Cevap" bölümünde paylaştığın bu yazıda. Ha "?" işaretini geçtim, zaten sorduğun bir soru falan da yok. Bu seferlik uyarıyorum, bir dahakine paylaşımını silerim.

İyi forumlar!

Soru cevap demişsin, ama sorun nerede göremiyorum. Tek bir "?" işareti bile göremiyorum ben "Soru-Cevap" bölümünde paylaştığın bu yazıda. Ha "?" işaretini geçtim, zaten sorduğun bir soru falan da yok. Bu seferlik uyarıyorum, bir dahakine paylaşımını silerim.

İyi forumlar!

soru sordum zannediyordum ama sormamışım. güncelledim mesajı

FromendD

Üye
Zamanla yapacak bir şey yok pek yapmadığın ve kızları kafanın bir yerinde büyüttüğün için heycanlanıyorsun bir de çok konuşmadığın insanlara göre çok daha fazla olur bu 2 senedir konuştuğun bir kız arkadaşın (normal arkadaş) yanında çok rahat davranırsın işin sırrı konuşmak istersen ağla kızların yanında ama bir yerden başlamazsan öyle kalacaksın bunun çözümü ne yazıkki yok biraz beyninde kontrol etmeye çalış heyecanı ve git konuş o kadar da zor gelmez bir zamandan sonra normal erkeklerle konuştuğun kadar rahat konuşursun

Zamanla yapacak bir şey yok pek yapmadığın ve kızları kafanın bir yerinde büyüttüğün için heycanlanıyorsun bir de çok konuşmadığın insanlara göre çok daha fazla olur bu 2 senedir konuştuğun bir kız arkadaşın (normal arkadaş) yanında çok rahat davranırsın işin sırrı konuşmak istersen ağla kızların yanında ama bir yerden başlamazsan öyle kalacaksın bunun çözümü ne yazıkki yok biraz beyninde kontrol etmeye çalış heyecanı ve git konuş o kadar da zor gelmez bir zamandan sonra normal erkeklerle konuştuğun kadar rahat konuşursun
hocam heyecandan ziyade korku. kampüste mesela adım çıkabilir , çarşıda yapsam o da aynı. adımın çıkma korkusu , başıma iş alma korkusu vs. olur ya belalı tipin sevgilisidir vs.