Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Dişi çevremi yaktım

Evet beyler, her gün sosyal medyadan dişi nefreti gibi dişilerle ilgili yazılar yazıp paylaşıyodum feminizme çok sövüyorum hikayelerde (kaç tane engel yediğimi sayamadım amk) kızlarla genelde sanalda konuşuyodum yaz tatilinde, zaten olanlar okuldaydı o yüzden yüz yüze etkileşimi ilk olarak okuldan yapmayı düşünüyordum. O kızlarında benim hakkımda ciddi manada düşüncesi değişti amk, hepsi beni kadın düşmanı egoist olarak biliyor ve eminim ki paylaştığım yazılar yüzünden benden nefret ediyorlar, bide bunların arkadaş arası muhabbetleri felanda var amk.. Ben bunlarla aramı en azından nasıl düzeltebilirim? (kadın düşmanı p*ç olarak bilmesinler, aramda iyi olsun istiyorum) siktir et diyenler olacak, aynı okuldayız ve böyle bilinmek istemiyorum, aramın iyi olup kendimi onlar üzerinde daha çok geliştirmek istiyorum.. Ne önerirsiniz?

Dostum malesef değiştiremezsin , değiştirmeye çalıştığında ise dönek olarak gözükürsün gözlerinde.Zaten tahmin etmen lazımdı böyle olacağını
Tahmin etmiştimde pek sikimde değildi.. Şu anda değil ama sosyal çevremde bi sıkıntı çıkmasını istemiyorum.. Daha paylaşım felan yapmayacağım zaten, daha iyi niyetli yaklaşacağın çarem yok. Geçen gün sınıftan bi kızla bu konu hakkında tartıştık, kız seviyordu beni arkadaş olarak ama şimdi bilmiyorum. Çok fazla yaptım amk bide, hesapta çok kişi ekli değildi ama eklilerde dedikoducu olanlar.

Yeni bir sosyal çevre yaratman faydalı olacaktır ordada tamamen bunun zıttı değil fakat maskülist bir tavırla hareket edersen hem biraz sakinleştiğini anlarlar hem bi öyle bi böyle olmazsın hemde eski çevren bu çocuk öyleydi şimdi frenlemiş biraz kendini deyip önyargı kırarsın ama yeni bir çevre edinip kadınları ezmeye değil yanlislarini soyleyip maskulist davranman önemli

düşünceler değişebilir kanka çok normal sende düşüncelerinin değiştiğini izah edip gönül alabilirsin

Kendin kaşınmışsın.Tamam oku, bilgilen ama orda burda kızlara ateş püskürme. Bu kadar ciddiye alma . Yaşadığın durum hoşuma gitti. Ders çıkar bundan .
Eski sevgilimle yaşadığım şeyler beni buna sürükledi diyebilirim, ciddi manada nefret ediyordum ve bunu onların görmesini istiyordum, özellikle eski sevgilimin. Bi kanıtlama çabası gibi oldu, fakat böyle hareket ettim, zaten yaz tatilinde sadece böyle paylaştım, daha iyimser yaklaşacağım.

Yeni bir sosyal çevre yaratman faydalı olacaktır ordada tamamen bunun zıttı değil fakat maskülist bir tavırla hareket edersen hem biraz sakinleştiğini anlarlar hem bi öyle bi böyle olmazsın hemde eski çevren bu çocuk öyleydi şimdi frenlemiş biraz kendini deyip önyargı kırarsın ama yeni bir çevre edinip kadınları ezmeye değil yanlislarini soyleyip maskulist davranman önemli
Yeni sosyal çevre nasıl yaratıcağım bilmiyorum, hiç yapamadım.

Kötü bi durum. Kıvırman lazım. Ben normal kadınlara değil de şu nişanlısıyla nafaka artırımına gelen kadınlara küfrettim falan deyip kıvırabilirsin haberleri paylaşarak.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8