Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Dişiyi Gözünde Tanrı Etmek

Selamlar Alfaloji okurları, Ben Mahrem.

Bugün gerçekten gözüme çarpan bir olaydan bahsetmek istiyorum akılda daha kalıcı olması senaryo şeklinde tercih edeceğim.

YIKIK dişiyi görür ilk aklına gelen "İşte evleneceğim kadın" birader sen buna ne zaman karar verdin ne oluyoruz ? karşı tarafa aşırı yoğun ilgi besleyen YIKIK onu gözünde asla ulaşamayacağı bir seviyede görür, sabah akşam onu düşünür. Onu sabah akşam düşünmesi otomatik olarak kıza bağlatır kendini, kızın çocuktan haberi bile yok belki ! Daha sonra farkında değil bu YIKIK "Senin peşinde koştuğun kişi başkasının başından atmaya çalıştığı kişi olabilir" Umudu, hayali, mutluluğu her şeyi bu kız üzerinedir. Başkasının kanka siktir çekiyorum gitmiyor dediği kızın peşinden koşuyor aptal gibi... ne yazık ki okurlarım, kişiler gözünüzde büyüttüğünüz kadardır. Ama sen gidip kızın fotoğraflarını ss alıp duvar kağıdı yapıyorsun, kız seni siklemiyor bile zavallısın zavallı... o işler öyle yürümüyor dayıoğlu, uyan !

FOTOĞRAFA BAKIN !
netsotevvideokurtarildi1.jpg

Kankalarım, bu kardeşimiz bir amlıyı gözünde haşa ! Allah edip pompalı ile kendi canına kıydı, Değer miydi kardeşim bir amlı için ? daha gencecik yaşında heba ettin kendini... Şimdi o kadın ne yapıyor dersiniz ? başka yerlerde başka erkeklere yiyişiyordur o kadına ne amk ! onu ilgilendirmez ki, değer miydi ? değmezdi başkasının başından kovduğunu aldın başına koydun böyle oldu işte...

Ne Yapmalı : Arkadaşım dişi senin benim gibi biri amınakoyayım, sonucunda emin ol zamanında oda biri tarafından siktiri yedi. Duygularıyla oynandı, Arkadaşım ! gözünde büyütme kimseyi hayatının merkezinde sen varsan, kuralları sen koyarsın, mutluluğun sana bağlı olur başkasına değil. Arkadaşım ! sabah akşam sevdiğin insanı düşünme düşünme yahu ! Ona bağlı olmasın mutluluğun unutma "Sen Kendi Hayatının Kralısın" İnsanlara "Kendini ne kadar pahalı pazarlıyorsan o kadar pahalısın" Sen birine takılıp kalıyorsun ve etrafımda bir kaç kişi var adamların mutluluğu sevdikleri kadına bağlı amk !

"Niyeee bana mesaj atmıyorrr, acaba beni aldatıyorr mu ?"
kankacım bak eğer çok seviyorsan böyle sorular aklına daha çok gelir kendimden biliyorum bu platformda karakteri oturmuş dostlarımız var onlarda çok iyi bilir, biz artık şunu diyoruz "o kaybeder keyfi bilir" Karakterinizi oturtun ayrıca boş vakit çok olursa çok düşünürsünüz çok bağlanırsınız. Bunu engellemek için ne yapmalı forumda yazıları baştan sona okumak bile faydalı bir aktivitedir. Burada benim gibi çok kişi yardımcı olmaya çalışıyor oku kankacım, ne kaybedersin ? Sonra spor yap hacı ! basketbol futbol veya benim gibi Fitness yap kankacım emin ol spor çok iyiyapıyorsun enerjini atıyorsun acı geliştirir insanı dostum. Burası yaşanmışlıklar ve acılar üstüne kurulmuş bir platform. Zamanını güzel kullan boşa vakit harcama tembellik etme ulan ! tembel insanlardan nefret ederim. sabahtan akşama kadar evde götünü yayıyorsun ! Alfaloji Kütüphane'ye bakın altın değerinde kitaplar var. Sadece onları okumak bile sizi yeni bir insan yapar. kendini geliştiren insan mutlu olur dostum. Kazanır.

Günün sonunda biz kazanacağız, inanıyorum. Bir sonraki yazımda detaylı olarak "Dişiye Bağlanma" konusundan bahsedeceğim, bağlantılı konular zaten, Esen kalın.

Çok güzel bir yazı olmuş teşekkürler diğer yazılarını da merakla bekliyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8