• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Dişlerim beyaz olmuyor !

Furkansen

Üye
Merhaba beyler yaklaşık 7 aydır düzenli olarak sabah kalkınca veya kahvaltıdan sonra/gece yatmadan hemen önce dişlerimi fırçalıyorum . Kola tüketmiyorum kahve tüketmiyorum. Çay abartısız içiyorum cips mips zaten yok . Fakat bırakın beyazlamayı daha çok sarıladı desem yeridir . Doktora git demek yerine kendim yapabileceğim şeyler söylerseniz iyi olur çünkü bütçem yok . Desteklerinizi ve önerilerinizi bekliyorum .

Versay

Üye
Merhaba beyler yaklaşık 7 aydır düzenli olarak sabah kalkınca veya kahvaltıdan sonra/gece yatmadan hemen önce dişlerimi fırçalıyorum . Kola tüketmiyorum kahve tüketmiyorum. Çay abartısız içiyorum cips mips zaten yok . Fakat bırakın beyazlamayı daha çok sarıladı desem yeridir . Doktora git demek yerine kendim yapabileceğim şeyler söylerseniz iyi olur çünkü bütçem yok . Desteklerinizi ve önerilerinizi bekliyorum .
Dis macunu veya fircalama surenle ve tekniginle de alakali

tau2che

Üye
Diş rengin öyledir. Günde 3 kez fırçalamayı dene. Önemli buluşmaya giderken bunu kullanabilirsin.

hesoyam

Üye
Basketbol oynarken 2 ön dişim kırıldı yapılan diş hafif sarımsı diğer dişlerle uysun diye. Istesemde beyazlatamıyorum.

Betaboy

Üye
Dostum benzer dramı ben de yaşadım. Eğer zamanında çok antibiyotik tükettiysen veya genetik ise o sarılık dişlerin dışında değil içindedir. İstediğin kadar fırçala etki etmez o içindeki sarılıklara. Tek çözüm dişlerini beyazlatmak o da baya maliyetli.

Dişin doğal rengi beyaz değil zaten. Krem rengine çalan hafif kirli bir beyazdır. Ben de çok dikat ediyorum dişlerime. Fırçalama şekli çok önemli ben sert fırçaladığım için diş etlerimde çekilmeler oluşmaya başladı operasyon bile geçirdim. Bu çekilmelerin sebebini kalıtsal olması ve yanlış fırçalamamla açıkladı diş hekimi.

Motivazim

Üye
Doktora git kardeşim. Doğal yollarla diş beyazlatma işini unut, özel bir diş hekimine git anlat problemini. O sana yardımcı olacaktır :)
Ağzına enteresan işlemler uygulama sakın, pişman olursun.

--> 8 Ay diş hekimi yanında staj yapan bir çocuk