• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Dişlerim beyaz olmuyor !

Versay

Üye
Merhaba beyler yaklaşık 7 aydır düzenli olarak sabah kalkınca veya kahvaltıdan sonra/gece yatmadan hemen önce dişlerimi fırçalıyorum . Kola tüketmiyorum kahve tüketmiyorum. Çay abartısız içiyorum cips mips zaten yok . Fakat bırakın beyazlamayı daha çok sarıladı desem yeridir . Doktora git demek yerine kendim yapabileceğim şeyler söylerseniz iyi olur çünkü bütçem yok . Desteklerinizi ve önerilerinizi bekliyorum .
Dis macunu veya fircalama surenleve tekniginle de alakali
Nasıl yapacağımı söyler misin ? Kaç dakika fırçalamalıyım mesela.
Youtube da var bunun doktorlari git bak.

Ya beyler bu damağa iğne vurmak çok can yakıyor mu? Dişlerim hafif ayrık ön iki dişimde zamanında kırıldığı için dolgu dişlerimi duzelttirmek istiyorum ayrık duruyorlar(çok olmasada) ama çocukluğumdan beri dişçiyle çok fazla işim olmadığı için çok şükür hiç iğne falan vurdurmadım şimdi görünüşü rahatsız ediyor bu iğne can yakıyor mu?

Maça As

Üye
Ya beyler bu damağa iğne vurmak çok can yakıyor mu? Dişlerim hafif ayrık ön iki dişimde zamanında kırıldığı için dolgu dişlerimi duzelttirmek istiyorum ayrık duruyorlar(çok olmasada) ama çocukluğumdan beri dişçiyle çok fazla işim olmadığı için çok şükür hiç iğne falan vurdurmadım şimdi görünüşü rahatsız ediyor bu iğne can yakıyor mu?
Ben çocukluğumda çok damağıma iğne yedim emin ol o kadar acıtmıyor. Ve her damağıma iğne yapıldığında dudağıma da yapıyorlardı sana da yapabilirler haberin olsun.

Motivazim

Üye
İğne dediğin şey o kadar can yakmıyor, zaten 1 saniye içinde cimcik gibi oluyor. Sonra direk uyuşuyor.

Korkmana gerek yok :)

Valla kan aldırmaya bile korkan bir insanım çocukluktan kalma bir şey. Kıça kola çok iğne yedim ama dişçi ile aram olmadığı için çok şükür hiç damaktan yemedim iğne :D

Ağız bakımında yanlış yapılan unsurlardan bir taneside sadece dişi fırçalamaktır .
Aynı zamanda dilinizide fırçalayın zaten çıkan sarılığı gözünüzle görürsünüz biraz iç bulandırıcı olabiliyor ama inan bana daha beyaz olur .

Furkansen

Üye
Ağız bakımında yanlış yapılan unsurlardan bir taneside sadece dişi fırçalamaktır .
Aynı zamanda dilinizide fırçalayın zaten çıkan sarılığı gözünüzle görürsünüz biraz iç bulandırıcı olabiliyor ama inan bana daha beyaz olur .
Düzenli olarak dillerimi de fırçalıyorum ^^