Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Do you hesitate, bro?

Bir daha ki paylaşımım ne olsun ?

• Numara isteme ve bazı olaylarda verebileceğim taktikler

Kullanılan: 3 14.3%
  • Ukala bir erkek nasıl olunur?

Kullanılan: 11 52.4%
  • Kızların ilgili olduğu sohbetler ve durumlar

Kullanılan: 7 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    21
Dinle kanka, biraz seni gaza getirsin de sikin açık sahaya çık.

Selam kankalar ben '' Tyler '' (Lakabımı değiştirdim). Uzun zaman oldu konu açmayalı.
Dedim ki bari işe yarar bir şeyler yazayım da millet motivasyon okuyup gaza geldiği gibi gazı orada inmesin... (Diss)
Öncelikle beyler birbirimizi kandırmayalım. Biz acemiler olarak bir dişinin yanına yaklaşırken filozof gibi düşünmeye başlarız. Nasıl bir giriş yapsam , ne desem ilgisini çekerim vss... gibisinden!
Aslında bunlara hiç gerek yok desem yeridir.! Fakat hiç kimse profesyonel doğmadı bu hayatta değil mi ? kimse anasının şeyinden Pick-Up Artisti olarak doğmuyor amk...
Ben de dedim ki üstün beynimi kullanarak şu taşaksız kankalarıma biraz açılış taktikleri vereyim de kızın yanına gittiklerinde sohbet başlatacak cümleleri olsun.
Bu yazımda bulunacak konular;
-Neden kızlara yaklaşamıyoruz?
-Kızlara veya erkeklere nasıl yaklaşılır.
-Yaklaşma taktikleri

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Hiç düşündünüz mü beyler, neden ben bir kıza yaklaşırken bu kadar çekiniyorum, hareketlerimi kısıtlıyorum, söyleyeceklerime dikkat ederek konuşuyorum... Adeta bir makine gibi!
Bunun sebebi bize böyle empoze edilmiş bir manipulik olaydan dolayı.
Büyüklerimiz bizi yetiştirirken, kızlar ile oynarken falan; senin ne işin var kızların içinde git kendi cinsiyetinle oynasana falan, filan !!
Kızlara karşı bir davranışta bulunduğumuz da bize göre doğru , büyüklerimize göre yanlış ! hemen o durumumuzun yanlış olduğunu söyleyip, bizi yanlış bilgiler ile doldurmalarından dolayıdır. Örneğin;
Küçükken komşu kızı ile falan oynarken, onunla elinden tutup koşmak veya camdan cama komşu kızı ile sohbet ederken büyüklerimizin bize, ayıptır öyle orta yerde öyle konuşulur mu hiç ? demesinden dolayı!!
Biz de bunları kafamızda daha da çok büyütüp, kızları adeta birer peygamber olarak görmemizi sağladık.
Halbuki kızlar büyüklerimizin ayıp dediği davranışları yaptığımızda kendini bize daha yakın hissedip, bizden daha çok etkilenir. Bunu kızlarda biliyor fakat, biz erkekler kötü ! kötü ! diye bilinç altımıza işlediğimiz için yapmıyoruz. Niye bunu anlatıyorsun amk konuya geçsene diyorsunuzdur muhtemelen. ( Yoo ben demedim ne alaka amk diyenlerinizi de duyuyorum!) ^^ Bunları anlatma sebebim; Bilinçaltınız da bazı düşünceleri değiştirip size bunları kabullendirmek istemem ve bu konular hakkında bilgilenmeniz. Bileniniz var fakat sonuçta bilgi yenilendikçe işe yarar hale gelir.
Yani anlatmaya çalıştığım ise rahat olun beyler. Kasmanız gereken bir şey yok yani. Tek yapmanız gereken şey rahat olmak ve yazdıklarımın farkına varmanız.

Yani anlattıklarıma mantıksal açıdan bakmak isterseniz eğer ki, erkeklere karşı neden bu kadar rahatız ve samimiyiz ? cevabını anlattıklarımda verdim ama anlamayan kardeşlerim için; Büyüklerimiz bize böyle öğrettiği için. Kızlara karşıda böyle öğretseydi biz de erkekler ile samimi olduğumuz gibi kızlarla da olurduk, hiç tanımadığımız bir erkek ile anında samimiyet kurduğumuz gibi.
Siz kendiniz saha raporu konusu açarken bahsediyorsunuz; Beyler kıza şöyle dedim mal gibi kaldı , beyler kızın yanına gidip bir anda selam verdim kız korktu , şaşırdı. İlk kez böyle bir durumla karşılaştığını, ilk kez yolda hiç tanımadığı bir erkeğe numarasını verdiğini söyledi. İşte bunun durumu artık onlara da garipsenecek bir absürt durum gibi geliyor. Fakat böyle bir durumla karşılaştıkları için de mutlu oluyorlar.! Beyler görmüyor musunuz amk ? Acıkmışlar artık dişiler istedikleri şeyi vermeniz gerekiyor. (Cesaretinizi)

Her neyse beyler bu kadar bilgi yeter! Sıra geldi nasıl yaklaşılır!!!
Beyler bir erkeğe nasıl yaklaşılır girişini yapmak istiyorum. Aslında anlattığım gibi samimiyiz ama büyüklere karşı falan az da olsa çekingenlik falan oluyor korkudan , tersler gibi durumlarla karşılaşmaktan korkulduğu için.

Size bir saha raporu paylaşayım o zaman ( Erkek ama olsun ) :)
Okuldan çıktım bir an ve eve doğru giderken sakalları bayağı uzun, mavi gözlü, ve saçlarını da arkadan bağlamış bir 25 30 yaşlarında bir adam gördüm.
Anında yanına yaklaştım. Nasıl bir tepki vereceğini de merak ediyordum açıkcası.
Biraz şaşırdı bir an ve fakat sohbet ettiğimizden dolayı mutlu oldu ve bana ayrılık yolunda '' Tyler tanıştığımıza memnun oldum dostum , görüşmek üzere dedi. ''
Olay böyle gerçekleşmişti.
Abi seni bir aktöre acayip benzettim, sen de belki tanıyorsundur falan dedim.
Gerçekten mi kime dedi. Ben de telefonumu çıkarıp (Ragnar Lothbrok)'u gösterdim. Adamda biraz tanıdığını söyledi onu internet ortamında falan gördüğünü.
İkimiz de mutlu ve yakın dostmuş gibi konuşuyoruz öyle ve isimlerimizi vs aldık meslek, nerede oturmalar falan samimi sohbet ve ayrıldık. Olay bu kadar basit beyler. İllaha ki gidip merhaba abi, müsaitsen sohbet edelim, soracak sorularım var gibi şeyler yapmayın. İnanın beyler insanlar iletişime aç. Siz o iletişimi başlatmazsanız hiç kimse başlatmaz.

Şimdi de geldik kızlar ile sohbete beyleerr!
Biliyoruz ki beyler çoğumuzun sıkıntısıdır bu. Hepimiz ürpeririz falan.
Size kısa zaman önce yaşadığım bir olayı anlatayım da çıkaracağınız şeyler olsun.

Yine okuldan eve doğru gidiyordum ve yolda 3 tane kız gördüm.
2 si güzel 1 si '' Loser '' kızlara bakarak parmağımı uzattım, sizi tanıyorum işareti verirmiş gibi..
Kızların 3'ü de bana garip , garip korkmuş bir şekilde bakıyorlar ve ben durduğumda 3'ü de durup bana baktılar.
Dedim ki sizi tanıyorum. Şey aaaa 3'ünüzle aynı sınıftaydık falan dedim.
Kızlar garipser bir şekilde; nasıl yani hatırlamadım seni falan...
Nasıl hatırlamazsın deyip, anıları canlandırdım, hani sen şu yusufla sevişen kızdın falan dedim gülerek.(Güldü)
Yanındaki arkadaşı beni hatırladı sonra öbürleri de falan hatırladı.
2, 3 dklık konuşmadan sonra vedalaşırken, daha beni hatırlamayan kızın iyi o zaman Tyler kanka görüşürüz...
Deyip benim de yanındaki kızı negleyip bir anda sinirlendirmem ve benden uzaklaştırmam hahash efsaneydi.
(Beyza seni hatırlıyorum da hala aynısın , hiç kendine bakmıyor musun acepp ?) '' Yaa bi siktirgit yaa '' deyip yanındaki kızların gülmesi... O anı görmeniz lazımdı.

Yani beyler bundan çıkaracağınız şey, böyle bir oyun oynayıp kızları tanımadığınız halde onlar ile tanışıp numaralarını alabilirdiniz. Gördüğünüz gibi tepkilere bakın. 3 Kişi bile savunmasız bir şekilde bana ayak uydurdular ve bana karşı nazik oldular.
Hepsi böle neredeyse beyler sadece sizin yapmanız gereken şey bunların farkında olmaktır.
Mesela böyle olabilirdi...

Aynı olay , Sizi ben bir yerden tanıyorum deyip, nerden falan diye soracak ve bir şey sallayacaksınız ve kız buna inanmadığın da, gülüp sadece bunu seninle tanışabilmek için yapmıştım deyip elinizi uzatacaksınız.

Yazacaklarım şu anlık bu kadar beyler. Size telefon numarası alma gibi taktikler de verebilmek isterdim fakat yazı çok uzun oldu. Eğer ki yeni konu isterseniz oylayınız.

Madem bazı bilgilere erişebilmek için Fahri Üyelik gerekiyor , biz de buna sahip olmaya çalışırız.

Oylamada ki taktikten kastım budur;
-Graham bell'in bir icadı var bilin mi?
+Neyyy?
-Telefon icat etti. Nedenini biliyor musun?
+Nedenmiş o?
-Bana telefon numaranı verebilmen için...

Harbi guzel yazmissin. Kucukken buyuklerimizin yaptigi kizlarin peygambermiss sanki cok mukemmelmis piskolojisini simdi de tv dizileri filmler muzikler sagliyo. Emegine saglik.

+Neyyy?
+Nedenmiş o?
Hahahhaa süpermiş bunu mutlaka deneyeceğim

+Neyyy?
+Nedenmiş o?

+Evet, telefon
-ııııııı..
+(Aniden kalkar ve gider)

Tamam tamam küçük bir ihtimal bu diyaloglar ama hep neyy diyecek hali yok. Cevaplara hazırlıklı olun hızlı düşünün.

+Gıram bela mı? One bee!? Hiç duymadım.
-aaaaa... Hmmmm... Benim gitmem lazım.

+Banane onun icadından
-.....

+ ......
-Konuşsana
+..... (Tuhaf bakışlar)

+Sınav felan mı çalışıyorsun
-hay ben sizin

Saçmaladım pek dikkate almayın ajsjd

+Evet, telefon
-ııııııı..
+(Aniden kalkar ve gider)

Tamam tamam küçük bir ihtimal bu diyaloglar ama hep neyy diyecek hali yok. Cevaplara hazırlıklı olun hızlı düşünün.

+Gıram bela mı? One bee!? Hiç duymadım.
-aaaaa... Hmmmm... Benim gitmem lazım.

+Banane onun icadından
-.....

+ ......
-Konuşsana
+..... (Tuhaf bakışlar)

+Sınav felan mı çalışıyorsun