• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Doğallık neden işe yaramıyor?

Tyler

Üye
Merhaba beyler.
sorduğum gibi, doğallık neden işe yaramıyor?
2 gün de bir duş alıyorum, kendimi otacının sabunu ile sabunluyorum ve uzadıkça traşımı da bekletmiyorum.
Fakat bu amına koyduğumunun vücudu yine de kokuyor.
Şampuan kullanmıyorum normal de, saçın kendi yağıyla beslenmesi taraftarıydım.
Fakat bu yanlış bir düşünce mi onu anlamadım.
Deodorant, şampuan falan hiç kullanmadım şu ana kadar ve açıkçası kullanmayı da düşünmüyordum.
Bugüne kadar !
Ben her zaman doğadan ve doğaldan yanaydım. Fakat vücudumuzun kendi adam gibi kokusu olmadığını fark edince fikrim değişti.
Sizden isteğim ise; erkeğin %100 eksik etmemesi gereken şeyler nelerdir? Bir de marka önerileri istiyorum.
Ben daha çok parfüm olarak, ferahlatıcı bir kır havası kokusu istiyorum sdFH:sdHSD
Öyle bir şey var mı bilmiyorum fakat gidip'de bir erkeğin, gül kokmasını tavsiye etmem.
Tecrübeleriniz ve önerilerinizle bu forumda ki herkes faydalansın.
Bekliyorum.

'' Erkeğin eksik etmemesi gereken bakım ihtiyaçları ''

Negan

Üye
Bir ara şampuan kullanmayı bende bırakmıştım, kükürtlü sabun kullanıyordum , bunu sivilceler içinde kullanıyordum , kepeğe, sivilceleri bitiriyor fakat saç kokuyor saçlarımda uzun bende şampuana geri döndüm.

Parfüm konusunda da şunu diyeceğim eğer iyi bir gelir kaynağın yoksa öğrenciysen benim tavsiyem
1 Uygun fiyatlı 1 Tane de güzel kaliteli bir parfüm , uygun fiyatlıyı günlük haytta diğerini de özel günlerde vs kullanabilirsin , parfüm kütüphanem geniş değil fazla değil ama önemi yok git bak, kokla öyle al.

ONEMEGAS

Üye
deodorant olarak deotak krem öneririm ben kullanıyorum duştan çıktıktan sonra bir kere sürüyosun 3-4 gün boyunca hiç koku olmuyor zaten vücudun kötü kokusunun çoğunu koltukaltından oluyor

Merhaba beyler.
2 gün de bir duş alıyorum, kendimi otacının sabunu ile sabunluyorum ve uzadıkça traşımı da bekletmiyorum.
Deodorant, şampuan falan hiç kullanmadım şu ana kadar ve açıkçası kullanmayı da düşünmüyordum.
Bugüne kadar !
Ben her zaman doğadan ve doğaldan yanaydım. Fakat vücudumuzun kendi adam gibi kokusu olmadığını fark edince fikrim değişti.
Sizden isteğim ise; erkeğin %100 eksik etmemesi gereken şeyler nelerdir? Bir de marka önerileri istiyorum.
Ben daha çok parfüm olarak, ferahlatıcı bir kır havası kokusu istiyorum sdFH:sdHSD
Öyle bir şey var mı bilmiyorum fakat gidip'de bir erkeğin, gül kokmasını tavsiye etmem.
Bekliyorum.

Parfüm olarak bimden mercy :D alırsın bunu günlük hayatta sıkarsın fazla para vermeye gerek yok :D
Sahaya çıkarken veya özel günlerin içinse slazengerin parfümlerini tavsiye ederim sert ve güzel.
Deodorant olarak da nivea tavsiye ederim.

Cetatte

Üye
Deodorant olarak EAU DES BAUX STICK DEODORANT alimünyum içermeyen deodorant kullanırsan hiç bir sıkıntın kalmaz çok kaliteli bir ürün tavsiye ederim

godwana

Üye
Merhaba beyler.
Bugüne kadar !
Bekliyorum.

Dostum roll-on kullanmanı öneririm. Aklında bulunsun benim kış kokum Antonio Banderas - The Secret Temptation dır. Yazın Axe markasının black olanı kullanıyorum. Secret Temptation ağırdır biraz bir iki fiş yeter. Baharatlı-odunsu kokuları seviyorum. Herhangi bir Loris veya benzeri bir mağazaya giderek ürünleri ve içindeki bileşenleri görme şansın mevcut. Orda deneyebilirsin. Kendi kokunu kendin seç bence her tende her parfüm aynı durmaz.
Saygılarımla.

Tyler

Üye
Dostum roll-on kullanmanı öneririm. Aklında bulunsun benim kış kokum Antonio Banderas - The Secret Temptation dır. Yazın Axe markasının black olanı kullanıyorum. Secret Temptation ağırdır biraz bir iki fiş yeter. Baharatlı-odunsu kokuları seviyorum. Herhangi bir Loris veya benzeri bir mağazaya giderek ürünleri ve içindeki bileşenleri görme şansın mevcut. Orda deneyebilirsin. Kendi kokunu kendin seç bence her tende her parfüm aynı durmaz.
Saygılarımla.
Deo olarak bu nasıl sence ?
Axe Black Erkek Deodorant Sprey 150 ml
Neye göre alınmalı bunlar?

godwana

Üye
Beğendiğin kokuya göre , bu pudrasız bir deodoranttır roll on kullandığım için gerek duymuyorum pudralı deodorantlara. Bence sende öyle yap.

Burakdede

Üye
Privacy deodorant kullanıyorum. Bakım ürünlerini gratis tarzı yerlerden indirim günü almanız ekonomik acıdan daha uygun olur.