Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Doğru mu yaptım?

Merhaba beyler. Arada bir sınıfta konuştuğum bir bir kız vardı. Dün ve bugün geçen muhabbetleri anlatayım.

a:ben b:kız

a:nasılsın.
b:iyi sen.
a:iyi. Ben yarın optimuma gideceğim sen de gelsene.
b: sabah dersim var. Akşam da kursum. Bunların arasında zaman kalırsa gelirim.
a:tamam o zaman ben senin numaranı alayım.

Birbirimizin numarasını aldık.

Bugün

Derste iki sıra arkasına oturdum. Ders esnasında bir süre sonra çantasını toplayıp ben sana mesaj aticam diyerek sınıftan çıktı.

Mesajlaşırken
b: a, ben gelemeyeceğim ama merak ettim ne söyleyecektin.
a: şuan neredesin.
b: kitap okuyorumda burdan söylesen olmaz mı
a: olmaz konuşmalıyız.
b: tamam. Koltukların ordayım.

Yanina gittim tam karşısına oturdum.

a:neden gelemiyorsun?
b:gelemiyorum işte.
a:gelemeyeceğine emin misin?
b: ha gelmiyorum ha gelemiyorum ne fark eder ki?
a: ikinci bir teklif yapmam ama.
b: ne alakası varya... sen iyi misin?
a: iyiyim ben de bir sorun yok.
b:ne söyleyecektin merak ettim.
a:söylemeye gerek yok...
sen kaybedersin diyerek kalktım gittim.
O da ne kaybetmesi kim kaybediyo a çok komiksin filan dedi ama hiç siklemeden yoluma devam ettim.

şuan ne mutluyum ne de üzgün. Açıkçası hicbir şey hissetmiyorum.

Şimdi doğru mu yaptım ve bundan sonra neler olabilir?

Düzenleme: kız takipten çıkarmış.

Son düzenleme:
Kızın cidden vakti yokmuş hatta vakti olmamasına rağmen aralarda vaktim olursa gelirim demiş kızın ilgisi var ama senin yapmacık alfacılık oyunların yüzünden herşeyi bok etmişsin kendi kendine triplere girmişsin halbuki başka zaman garanti gorusurdun :))

Yanlış anladın. Kızın cidden vakti vardi ancak gelmek istemedi.

Kızın cidden vakti yokmuş hatta vakti olmamasına rağmen aralarda vaktim olursa gelirim demiş kızın ilgisi var ama senin yapmacık alfacılık oyunların yüzünden herşeyi bok etmişsin kendi kendine triplere girmişsin halbuki başka zaman garanti gorusurdun :))

Yanlış anladın. Kızın gerçekten vakti vardi. Ama gelmek istemedi.

Ego kasmaya çalışmış.
Evet isterim de hayır istemem de dememiş.
Kızın yanına gitmen saçma olmuş.
Ayağına çağırmak varken.
Ve kız direk takipten çıktıysa ..... Et. Zaten ego kasmaya senin onla ilgilendini söylettirmeye çalışmış.

Bak kardeşim, sen kaybedersin mentalitesi -hele ki şöyle saçma sapan bir durumda- ancak kendi kendine kaybetmene sebep olur. Tamamdır diyip gitsen belki kız gelecekti ama böyle bir odunlukla onun yalnızca sana kıçıyla gülmesine sebep verdin. Kadınlara kendin kaybedersin deme, onlara seni reddederse kendilerinin kaybedeceğini öğret. Sözler geçici hareketler kalıcıdır.

Ultimatom vermişsin , hata...

Yanlış anladın. Kızın cidden vakti vardi ancak gelmek istemedi.
Madem bunun farkındasın niye kızın ayağına gidiyorsun.Üstüne üstlük hesap sorup ultimatom veriyorsun.O gün olmuyorsa başka gün tekrar sıcak sohbet kurar çağırırdın o zaman'da gelmesse kızla uğraşmayı bırakırdın.Sen ise duygularına yenik düşmüş gibi gidip hesap sormuşsun gelmeyeceğini söyleyince üstelemiş,istediğin sonuç çıkmayınca'da kıza ultimatom vererek tüy dikmişsin.

Son düzenleme:
ha gelmiyorum ha gelemiyorum ne fark eder ki?, kezban vol3123123123

sen kaybedersin yerine, sen bilirsin desen daha mantıklı olurdu.

Takipten çıkarması ultra kezbanlık, NEXT.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8