• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

doğuştan gelen eğilim ve yetenek üzerine

TeamStar

Üye
Bazı davranışları bende istemsiz, haberim olmadan zaten yapıyormuşum. Güzel bir duygu.

TheRipper

Fahri Üye
Bu forumu ilk keşfedip yazılarını okuyunca İlişkilerim gözümün önünden geçti resmen :) Kızın niye bana hayran olduğunu , sonra neden soğuduğunu falan tüm edindiğim tercübeler resmen buradaydı. ve üstelik çok daha fazlası vardı.

FromendD

Üye
Bazı davranışları ben de yapıyordum mesela redpill bilmeden önce de redpill ci gibiydim ama yıkıklıklarım da olmuştur çok fazla.

7pill

Üye
(pua ile alakası yok/az da olsa başlığı alakadar eder)Redpill birnevi eski törpülenmemiş seni ham hale getirip ordan da daha gelişmiş ve hayat amacı olan birine dönüştürüyor.
burda ne diyor diye düşünmeden önce açıklayayım.
Hani diyoruz ya ulan eskiden yapıyormuşum falan evet çünkü içgüdün öyle söylediği için henüz annen ve diğer kadınlar oraya el atamamıştır veya sen deneyerek öğrenmişsindir(Bilinç dışı)vs...

posta gelince evet gerçekten de banada oldu ama sürekli değişti.mesela ilk okulda sağlam karakterliyken lisede yıkık sonlarda güçsüz ama yetenekli biri oldum

(without redpill/pua/vs)

FromendD

Üye
Doğuştan değil buna kendi sorgulamalarımla ulaşmıştım mesela dedim nafaka gibi konular kadınların vücudu üzerinden prim yapması bunlar çok saçma ya dedim ve birçok şey orada olaylar oluştu illaki doğuştan değilde sorgulayarak olan bir şey hatta sorgulayarak pua veya alfa da olunur olunmasa bu işler başlayamazdı.Birde utangaç bir insandım ama bazı konularda alfa gibi davranışlarım vardı yane utangacım diye meriç olmamıştım mesela kadınlara karşı umursamaz bir tavır takınırdım konuşurdum ama utangaçtım kadınları nasıl etkileyeceğimi bilmezdim sadece dış görünüş sanardım ama neg atardım.