Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Döl Kovası Kadın Nedir ?

Shanker

I love women. I have all their albums.
Döl kovası kadın çok fazla erkekle yatışmış , tonlarca ilişkiye girmiş kadınlara denir.

Kadın gençliğini ve güzelliğini belirli düzeydeki erkeklerle harcar , asla ve asla ciddi bir ilişki veyahutta evlilik düşünmezler. Tabiki bir yere kadar :d. Gençliğini ve güzelliğini kaybeden kadın kandırabileceği bir erkeği evliliğe inandırır ve evlenmeye zorlar. Bu adam her türlü kaybedendir tabiri caiz ise kadının vajinası kafam kadar olmuş üstüne sen bu kadınla bir sürü değişik fantezi yapmışsın.

Böyle bir kadından anne olur mu ? Tamam evlendin bu bir hata fakat bu tip kadınlarla evlenmek hata değil artık sizin direk mal olmanızdan kaynaklı.

Bu tip kadınların psikolojik sıkıntıları vardır. Alfa erkeklerle sevişirler , Alfa dullardır(Alfa dul nedir?) ve sadece evlilik için zayıf erkeklerle sevişirler. Hipergami seviyelerinin de yüksek olduğunu belirtmekte fayda var.

Kısaca özet geçelim ;

Alfa erkeklere patır kütür verir , beta erkeklere namuslu ayağına yatar ilk başta vermez. Düğün masrafları vs. derken pahalıya patlayan s*x Alfaya bedavadır aslında :p.

Bu tür kadınlarla sadece sevişin beyler , hatta bana kalırsa sevişmeyin ben sevmiyorum bu tip hatunları. Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz :D.

İyi akşamlar dilerim.

Alfalar verir betalar vermez. Anasini satim kac defa verdiyseniz herrkezz alfa siker alfa alir beta susar. Yav aq alfa herkezi siker diye bi kavram mi varmis hepiniz anca alfa verir deyip duruyonuz tek derdiniz aklinizdaki bu mu benim gozumde alfa arzulanandir evet istedigi kizi siker ama ortalik orusbusu gibi tek derdi kiz sikmek degildir

Alfalar verir betalar vermez. Anasini satim kac defa verdiyseniz herrkezz alfa siker alfa alir beta susar. Yav aq alfa herkezi siker diye bi kavram mi varmis hepiniz anca alfa verir deyip duruyonuz tek derdiniz aklinizdaki bu mu benim gozumde alfa arzulanandir evet istedigi kizi siker ama ortalik orusbusu gibi tek derdi kiz sikmek degildir

Alfa-Beta kavramını seven bir adam değilim ben bu bir. İkinci olarak Alfa-Beta kavramı sadece güçlü ve çekimser erkeğin birbirinden ayrılması için yapılan tabirler :). Buraya sinir kusmana gerek yok.

Oku bakayim bir şu konumu Alfa muhabbetleri aslında çok saçma

Sonra konuşuruz gene.

Alfa-Beta kavramını seven bir adam değilim ben bu bir. İkinci olarak Alfa-Beta kavramı sadece güçlü ve çekimser erkeğin birbirinden ayrılması için yapılan tabirler :). Buraya sinir kusmana gerek yok.
Bende normalde sevmem alfa beta kavramini ama insanlarin gozunde o kadar abazaca kavramlar var ki artik sacmalamaya basladilar iste alfa tum kadinlari alir iste siker kadinlar sikilmekten baska biseyi haketmez aciklamaya calistigim onemli olan kendimizi gelistirmemiz kendimize yetebilmemiz sabiki s*x de olucak ama bu hani 1. Amacimiz gibi konularda anlatilmasi hosuma gitmiyor.

Bende normalde sevmem alfa beta kavramini ama insanlarin gozunde o kadar abazaca kavramlar var ki artik sacmalamaya basladilar iste alfa tum kadinlari alir iste siker kadinlar sikilmekten baska biseyi haketmez aciklamaya calistigim onemli olan kendimizi gelistirmemiz kendimize yetebilmemiz sabiki s*x de olucak ama bu hani 1. Amacimiz gibi konularda anlatilmasi hosuma gitmiyor.

Bu foruma gelenlerin çoğunun amacı s*x ben de bu yazıda böyle belirtmek istedim yoksa Alfa geçip de sikeyim sokayım demez.

Bu foruma gelenlerin çoğunun amacı s*x ben de bu yazıda böyle belirtmek istedim yoksa Alfa geçip de sikeyim sokayım demez.
Sikinti yok o zaman dostum icimden biraz cekismeli sohbet etmek gecti ondan ters karsiladim. Guzel yaziosun. Boyle devam et.

Günümüz kadınlarının % kaçı bu türdendir acaba ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8