Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

DOLANDIRILDIM

Son zamanlarda sinav dolayisiyla hic disarida uzun bir sure takilamadigim icin işimi instagramdan gormeye karar verdim.
Bir kiz gozume ilismisti bu kizin fizigi guzel yuzude ayni sekilde. ayrica apaci takilan tiplerdende degildi.bende hikayeden yurudum sonra mubabbet koyulasti negler atildi kustah profil cizildi bol bol konusuldu numaralar verildi ve bulusma ayarlandi.
Bulusma oncesinde rahattim acikcasi gerginligim hic yoktu. Ama iste kiz geldi kanka ben orda iptalim yani nasil anlatsam dondurma kabindan dolma cikar ya hani iste bu durum yasandi kanka. Ne tipi ayni degil ne konusmasi agzinda sakiz cak cak cak cigniyor tiksinc konusmasindan varosluk akiyor tek yapabildigi sey dedikodu muhabbet ilerlemiyor cunku kezbanimiz instagramda fotograflarina shop yapmaktan kendini gelistirmeyi unutmus. İlk geldiginde kalktim ayaga sarilmak dahi istemedim bir an ama selamlasmak anlaminda oldu birseyler oturduk kahve falan ictik ondan bundan konustuk. Kalkarken hesabida yanlislikla ben odedim amk normalde asla bir kizin hesabini odemem ama yaptik bir aptallik iste heralde hemen ordan ayrilmak icin hizli oldum ne biliyim o sira tek istedigim ordan ayrilmakti. Sonra pesime takildi amk duraga kadar birlikteydik gene ondan bundan konusurken duraga geldik opmeye kalkisti ittim sirtina dokunup gorusuruz dedim. beyler instagramdan kiz dusurmeye calismayin amk bakin muhtemelen 2 hafta falan hic kovalamiycam igrenmeye basladim simdiden. Ayrica benim gibi zamaniniz yoksa illa instagramdan bakinicam diyorsaniz instagramin 2 3 hatta 10 kati alti dusunun amk

Ah canim dolandirilmamissin kandirilmissin.
Instadan menfaat bekleyen boyle oluyor. Emin olmadiginiz surece fazla bulasmayin. Benim arkadasim var. Oglan asiri saf ve utangac. Ayni dedigin gibi bi kizla tanisti. Starbuckst 60 tl hesap kitlemis . Obur gun gulmekten yarildik ama saka bi yana dikkat edinn.

Ah canim dolandirilmamissin kandirilmissin.
Instadan menfaat bekleyen boyle oluyor. Emin olmadiginiz surece fazla bulasmayin. Benim arkadasim var. Oglan asiri saf ve utangac. Ayni dedigin gibi bi kizla tanisti. Starbuckst 60 tl hesap kitlemis . Obur gun gulmekten yarildik ama saka bi yana dikkat edinn.
dostum ben oraya dikkat cekmek istemedim odedigim toplam hesap 10 lira gibi birseydi ki sikiyim parayi onemli degil ben orayi anlatirken o ruh halimi anlatmaya calistim.

Ya
dostum ben oraya dikkat cekmek istemedim odedigim toplam hesap 10 lira gibi birseydi ki sikiyim parayi onemli degil ben orayi anlatirken o ruh halimi anlatmaya calistim.
Bende zaten sana ogut vermedim.
Senin agzin yanmis ufleyerek yersin zaten. Diger yeni arkadaslara tavsiye olarak soyledim. :)

Kanka sen resmen sanaldan tanıştığın kızla buluşarak riskli bir kumar oynamışsın. Ahxbdn olsun ya boşver. Not: benim buluşcağım kızla 700 km mesafe vardı bide uzun süre konuştuk buluşma gününün 4 gün öncesi konuşmayı kesti anladım ki mal gibi bırakıldım djxnnxd Bazen cidden yaratılışıma yani yüzüme kızıyorum ve kız cidden güzeldi, resimlerinin çoğunda filtre yoktu. Olum ben mi körüm cidden etrafıma bakınca hala onu güzel görüyorum oturduğum şehirde güzel kız yok, insanlar giyimden anlasa yine güzel derim oda yok. Amaan yine geçmiş yine efkar jxnx kafamı dağıtıyım ben :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8