Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Dolaylı Açılış

Bu konuda kendimizi nasıl ilerletebiliriz arkadaşlar hayatım boyunca gerçek anlamda açtığım sadece 3 set falan oldu zaten raporlarımdan görmüşsünüzdür.Durup
dururken sürekli düşünüyorum nasıl dolaylı açılış yapıp daha kolay bi şekilde kızlarla tanışabilirim diye ama hiç mi aklına bişey gelmez bir insanın ya.Tecrübeli kardeşlerim
nasıl yollardan geçti,ilk başlardaki çömezlik dönemini nasıl atlattı,nasıl dolaylı açılış yapabilirim,kendimi bu yolda nasıl ilerletebilirim.

Sizlerin de yorumlarıyla çok güzel ve keyifli bir konu olacağına eminim,yorumlarınızı bekliyorum.

Bak dostum öncelikle ben de hala çömezim. Ama şu yöntem çok işe yaroyor 3 saniye kuralı kızı gördün beğendin 3 saniye içinde yanına git ve ne olursa olsun hatta istersen evlen benimle falan de ve saçmala ama bir şeyler de zamanla gelişecek emin ol.

İyi forumlar...

Dolaylı açılış yerine direkt açılış yapmanı ve kendini bu yönde geliştirmeni tavsiye ederim.Pua dünyası dolaylı açılışların direkt açılışlara göre daha düşük başarı oranına sahip olduklarına kanaat getirdiler ve dolaylı açılışları terkettiler.Dolaylı açılışları sadece cafe,mağaza,otobüs gibi sosyal baskının yoğun olduğu yerlerde uygulamanı tavsiye ederim

Dolaylı açılış yerine direkt açılış yapmanı ve kendini bu yönde geliştirmeni tavsiye ederim.Pua dünyası dolaylı açılışların direkt açılışlara göre daha düşük başarı oranına sahip olduklarına kanaat getirdiler ve dolaylı açılışları terkettiler.Dolaylı açılışları sadece cafe,mağaza,otobüs gibi sosyal baskının yoğun olduğu yerlerde uygulamanı tavsiye ederim
zaten cafe,mağaza,otobüsten başka bulunabildiğim bir yer yokki zaten o yüzden nasıl dolaylı açılışta gelişebileceğimi soruyorum.Çok merak ettim direk açılış için nasıl bir ortam hayal ediyorsun sen :D

Sokaktan bahsediyorum dostum.Girebiliyorsan gece kulübü de olur.Ayrıca hayal etmiyorum zaten yapıyorum.Sen neden kendini bu tür yerlerle sınırlı tutuyorsun?

direkt açılışta bir sürü ret yersin. sorun değil.
dolaylı açılışta bir sürü sohbet gerçekleştirirsin. pratik kazanman daha iyidir.
ikisinin de yerine göre kullanımları var.
sen pua kasıcam diyosan skora odaklı olabilirsin, direkt yap.
yok ben alfa olacam, kendimi geliştircem, karı kız benim için ancak araç olur diyosan doğal yoldan dolaylı-soğuk takıl.

Direkt açılışta büyük sayılar kanunu işe yarar. Yani 1000 defa denesen 175 tanesi seni kabul etse sen sadece 175 tane ile yoluna bakıp diğer redleri takmıyacaksın. Elbette direkt açılışta kaşarlanman lazım, ne kadad kaşarlaşırsan okadar redleri kafana takmıyorsun. Ben yerine göre direkt veya dolaylı açılış yapıyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8