• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Dualar tuttu...

Dün bir başlıkta açılış yapacağım umarım terslenirim dua edin yazmıştım. Terslendim bebeğim ilk kez. Ne oldu şimdi? Hiçbir şey değişmedi. Hala özgüvenim %100. Direk gider misin dedi gittim. Sonuç
Saha raporu bugün
2 de 1. Şimdi daha da mutluyum daha da özgüvenliyim. Arkadaşlar reddedilin sorun yok. Herkes reddedilir. Önemli olan hatalarını görüp kendini geliştirmek. :)

Uçankedi

Üye
Bende bugün reddedildim. Ben olay mahalinden ayrıldıktan sonrada arkamdan kahkaha atarak güldüler 😂 . Ya çok özgüvensiz oluyorlar yada kuyruk acıları var. Ama kızların sinsilikte tek rakibi var ...

Zoex

Üye
😂😂 Adamsın. Bendemi ava çıkıp reddedilsem ne 😫

Uçankedi

Üye
Başkan ben malatyadayım. Geldiğimden beri başıma gelmeyen kalmadı. Aslende buralıyım ama bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum. İnsanları aşırı yobaz , kızlarıda çok egolu. Set açmaya çalışdım birkaç bahane bularak. Hemen tersliyorlar. Vanda bile kızlar daha rahat.

Moralim aşırı bozuldu çünkü daha önce böyle olmamıştı 😁 . Acaba bende sorun mu var dedim. Daha sonra şans bu ya başka kızlarla konuştum. Onlarda hak verdiler. Buraların insanı hırçınmış. Sınava hazırlanan bir kız vardı buradan kurtulacam dedi. Başka biri burda kadınlar kadınlarla konuşmaktan çekiniyor dedi. Daha sonra sorunun mekandan ötürü olduğu kanısına vardım. Zoru başarmak elbette güzel ama biz daha işin başındayken bu kadar kasmaya gerek yok 😂 .

Velhasıl konumunda önemi var. Başta reddedildiğin zaman hafif üzülüyorsun. Gittikçe umursamıyorsun bu durumu ve daha da rahat oluyorsun. Rahat olunca kızın gözünde özgüvenli bir erkek modeli oluşturuyorsun. Bol bol aksiyon lazım bize.

Başkan ben malatyadayım. Geldiğimden beri başıma gelmeyen kalmadı. Aslende buralıyım ama bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum. İnsanları aşırı yobaz , kızlarıda çok egolu. Set açmaya çalışdım birkaç bahane bularak. Hemen tersliyorlar. Vanda bile kızlar daha rahat.

Moralim aşırı bozuldu çünkü daha önce böyle olmamıştı 😁 . Acaba bende sorun mu var dedim. Daha sonra şans bu ya başka kızlarla konuştum. Onlarda hak verdiler. Buraların insanı hırçınmış. Sınava hazırlanan bir kız vardı buradan kurtulacam dedi. Başka biri burda kadınlar kadınlarla konuşmaktan çekiniyor dedi. Daha sonra sorunun mekandan ötürü olduğu kanısına vardım. Zoru başarmak elbette güzel ama biz daha işin başındayken bu kadar kasmaya gerek yok 😂 .

Velhasıl konumunda önemi var. Başta reddedildiğin zaman hafif üzülüyorsun. Gittikçe umursamıyorsun bu durumu ve daha da rahat oluyorsun. Rahat olunca kızın gözünde özgüvenli bir erkek modeli oluşturuyorsun. Bol bol aksiyon lazım bize.
Ben konyadayım :):):):
  1. hiçbir kızdan tavsiyr alma.
  2. belki de yeterince iyi değilsindir yanlış anlama olabilir. Ben de aynanın karşısında telkin verip gelişiyordum ama iyi olmadığım zaman iyi değilim diyordum. Nerede hata yapıyorsun sorgula ne eksik, belki de taşaklı yürüyüp çekici bakmıyorsundur kıza?

Uçankedi

Üye
Kadınlara bende güvenmiyorum 😁 . Dolaylı yoldan bu konuları konuştuk ve sadece kadınlar değil burada erkeklerde bir değişik .Yetersiz olduğum konusuda doğru tahmin 😂 . Zira ne kadar kötü bir yer olsada performans birçok sıkıntıyı ortadan kaldırıyor. Zamanla gelişecez kardeşim sağol uyardığın için. Genelde böylesi durumlarda duygusal davranıyorum. Durup biraz mantıklı düşünmem ve hatalarımı bulup düzeltmem lazım galiba.