Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Durumsalvari Açılış ve Gelişimi üzerine...

3 arkadaşımla okulu tavaf ederken yorulup bir yere oturduk önümüzden 3-4 kişilik bir kız gurubu geçti -aynı okuldan olduğumuz için simalar hep tanıdık-. Yanımdaki arkadaşım şu kızın g*t ceblerinin ikisinde de niye telefon var taarzı bir şey söyledi kız da güzel ve ara ara kestiğim bir kız olunca arkasından "senin neden iki telefonun var" diye bağırdım şaşırtıcı bir şekilde cevap geldi biri arkadaşımın dedi 10m gibi uzaklıktan(daha nasıl götünü kesiyorum diyebilirsiniz bir kıza?)

evet bu üsteki durum gördüğümüz en saçma durumlardan biri gibi gözükebilir hatta işlevsiz ve başarısız gibi de durabilir ki desteklenmezse başarız bir deneme olurdu.

bir sonraki günse kız yanımdan geçerken aa çift telefonlu kızz da burdaymış dedim dödü gülümsedi ve ters yönlere doğru ilerledik

bu aşama ikidir ve artık tanıdık simalardan öteye gemiştir durum.Tam olarak şu konumdayım bir sonraki gün yavaştan muhabbete dalar kızı düşürmeye çalışırım bakalım unutmazsam sonuçları paylaşıcam.

[OKULDAN BİR SEVGİLİZİNİZ VARSA İKİNCİ(AYNI OKULDAN) İÇİN UĞRAŞMANIZ RİSKLİ VE BELKİ BİRAZ DA GEREKSİZDİR AMA YİNE DE BUNU YAPIYORUZ ÇÜNKÜ NEDEN YAPMAYALIM ]

Eğer sevgilin varsa başka kızları cebinde tutmaya çalış düşürmeye çalışma. Kızlar arasında dedikodu hızlı yayılır. Adın aldatıcı piçe çıkar sonra. Bu da hem erkeklerden hem kızlardan güven kaybı demektir. Bir lider yani bir alfa ortamda güvenirliliğiyle de ön plana çıkar. Bir tane daha gereksiz kız için bu güvenirliliğini çöpe atma riskine giren ne lider olabilir ne de alfa. Yazının sonunda söylediğin gibi "gereksiz". Bence bu topa hiç girme ya da friendzone yap cebinde tut.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8