Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Düşmanlarını açlıktan öldür. -Geliştikten sonra neler yapılır serisi part 2

N.R

Başlıkta da gördüğünüz gibi "GELİŞTİKTEN SONRA NELER YAPILIR" serisindesiniz ve bu seriyi okuyor iseniz sosyal ilişkileriniz belirli bir noktaya gelmiştir (normal bir insandan üstünsünüz.) fakat bu yeteneklerinizi nasıl kullanacağınızı bilmiyorsunuzdur. Burada bu yetenekleriniz nasıl kullanılacağını anlatmaya çalışmaktayım , kısa özet geçecek olursam belirli bir seviyeye gelmeden bu yazdıklarımı okumak ve uygulamaya sokmak manasızdır.
Arka plan müzikleri (okurken dinlemeniz önerilir.) : Part 2 Playlist.

Düşmanlarını açlıktan öldür.
Kalabalık bir yere gidip insanları dinlemeye bayılırım. Burada ki çoğu insan benim çok konuşkan bir insan olduğumu düşünür fakat gerçek hayata geldiğimizde bunun doğru olduğunu pek söyleyemem peki neden söyleyemem ? Bugün bir arkadaşımla bir mekana oturduk ve 2 saat kadar konuştuk , bu 2 saatin içinde en fazla 30-40 cümle kurdum geri kalan kısımda ise arkadaşımın konuşmayı yönlendirmesine izin verdim çünkü şunun farkında vardım ;

Eğer ağzını yeterince kapalı tutarsan insanlar kendileri hakkında her şeyi söylerler , en korkunç ve saçma fantezilerini , hayat amacını , kimin hayatını bok ettiklerini hatta ve hatta önceden size nasıl kazık attığını bile. Eğer bunları yakalayacak kadar zeki iseniz çenenizi kapalı tuttuğunuz sürece diğer insanlar hakkında inanılmayacak derecede büyük bir bilgi edinebiliyorsunuz ve bu bilgiler ile istediğinizi yapabiliyorsunuz.

İnsanlar bazen sizi istemeden manipüle edebiliyorlar , evet cidden bunu istemeden yapıyorlar fakat şöyle de bir olay var ki istemeden manipüle de olabiliyorlar ve size söylediğim bu eşsiz bilgi ile istediğiniz kişiyi istediğiniz dakika da manipüle edebileceksiniz zira bu adam size elindeki bütün kartları gösterdi bu kartlarla neler yapacağınıza siz karar vereceksiniz.

Ben bile şuan sizi manipüle ediyorum dostlarım. Bana hiç küfür etmeyin çünkü bu manipülasyon tekniği gayet yararlı bir teknik , hayatınızı değiştirecek bir yazı serisi yazıyorum fakat belki de sadece 1 konuda kötülük yapıyorum o da en önemli bilgiyi asla size vermeyeceğim konusunda. Ne demişler "Usta öğrencisine asla her şeyi tam olarak öğretmez".

Kendimizi koruma hususu ayrı bir risk. Arkadaşınıza veyahutta yeni tanıştığınız bir insana "Of be oğlum acayip güzel bir manita yaptım" dediğiniz zaman alacağınız tepki muhtemelen "Helal kanka , adamsın kanka" gibi cümleler olur fakat işin altında çok büyük olaylar döner. O adam belki sizin sevgilinizi çalacak , belki kıza gidip "sen bu adamdan daha iyilerine layıksın" gibi cümleler kuracak. Kim bilir olur mu ? Olur.

Bu yüzden kartlarınızı asla başkalarına açmayın zira açtığınız anda büyük bir risk almış olacaksınız. Yorumlarda bana "5 senelik knkm bana yapmaz" gibi şeyler yazmayın her insanın içinde pislik vardır bunu asla unutmayın.

Yeni tanıştığım bir adamla ilk 6 ay kendim hakkında hiçbir bilgiyi vermem. Kendini bana açmasını beklerim zira kartları bana ilerde yardım edebilir , pek çok insan bunu yapmaz dediğim gibi. "Selam ben xxx , hayalim bu vs. vs." geçmiş olsun xxx , kartlarını açtın ve ilerde çok kolay biçimde kullanılacaksın. Hatırlarsanız yazıma girerken "düşman" dedim , bu düşman sizce kim ?

Tabiki de insanlar bizim düşmanımız , çoğu insan beyni yıkanmış bir zombi gibi. Yüzlerine takındıkları samimi gülümsemeleri ve çok eğlenceli (güya) hayatları sizi asla yanıltmasın. Bu hayatta o kadar kazık yedim ki artık , bu hayatta masum insan kalmadığına emin oldum.

Düşmanların hakkında bilgi topla , çalış ve zamanı gelince bu bilgiler ile onu yık.

Sen tam bir makyevelistsin.Manipüle ediyorum yazmışsın usta ama ben anlamadım nasıl manipüle ettin ?

Manipüle ediyorum yazmışsın usta ama ben anlamadım nasıl manipüle ettin ?

Zaten amaç da bu değil mi ? Öğretici bir manipüleden başka bir şey değil bu , kafanıza bazı şeyleri sokmam için beyninizi kullanmam gerekiyor ve sizler bu yazıyı okurken ben sizin beyninizin içine sızıp bu bilgileri işliyorum :). Korkma bro sizin kötülüğünüzü istemem zira burası kafamı dağıtabileceğim sayılı yerlerden.

Hiçbir insana güvenip kartlarınızı açmayın.
Ben kardeşim bildiğim amcamın oğluna su kızdan hoşlanıyorum dedikten sonra onun da o kızla muhabbet kurmaya calistigini ve onun sürekli yanında olduğunu bizzat şahit oldum.
Arkadaşlarınıza ise ne denli güvenilir bilinmez..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8