Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Film Das Leben der Anderen

Almanya'nın ikiye ayrıldığı zamanda, Doğu Almanya'da geçiyor. Büyük bir baskı ortamı var ve bir yazar yazdıklarından, desteklediklerinden dolayı takibe alınıyor. Evine kamera ve ses dinleme cihazı yerleştiriyorlar. Ve bunu izleyen adam (rütbeli biri) zamanla dünyada yaşadığı hayattan daha fazlası olduğunu fark ediyor. Bir şeylere özlem duyuyor. Ne yaptığını sorguluyor ve neyi ne için yaptığını.

İlk 2 film ilgimi çekti düşünceni paylaştığın için teşekkür ederim, ben biraz daha basit bilinen bir film izlemiştim pk diye izlemediysen kesin izlemelisin sanırım naked da o tarz değil mi? :)

İlk 2 film ilgimi çekti düşünceni paylaştığın için teşekkür ederim, ben biraz daha basit bilinen bir film izlemiştim pk diye izlemediysen kesin izlemelisin sanırım naked da o tarz değil mi? :)
PK hakkında küçük bir araştırma yaptım. İzlememiştim, listeme aldım. Sanırım Naked daha karamsar. Baş karakterin soruları ve cevapları var. Bunların hayatını nasıl etkilediğini görüyoruz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8