Düşüncen Kadar Varsın

İnsanın 7 yaşına kadar öğrendiği şeyler onun hakikatidir...Geri kalan ömrünü bu hakikat varsaydıklarını kanıtlamakla geçer
Fatih Sultan Mehmet kundakta çocukken herkes onun İstanbulu fetih edeceğini sölüyordu...
Öylede oldu...Herkes inanmıştı,hakikatini kanıtladı
NLP ye göre aklına ney geliyorsa o senin potansiyelin olur...
bir şey düşünürken beynin bir frekans yayar,aynı frekansa sahip insanları bulursun. Fizkçilerin kulandığı genel bir
terim benzer enerjiler benzer enerjileri çeker...
Yaşlıların yaşlılarla takılması,gençlerin gençlerle takılması günümüzde farklı farklı kulüp kavramlarının olması gibi...
Senin düşündüğün negatif bir enerji ise o sana mutlaka olumsuzluk olarak döner...
Einstein a göre:Evrende herşey enerjidir ve yalnızca bundan ibarettir.
Sen sahip olmak istediğin frekansa odalandığında gerçeklik yalnızca senin olur ve yapacak hiçbirşey yoktur.
Bu felsefe değil fiziktir.
Bir diğer konu etki tepki yasası:Her etkiye karşı eşit ve zıt bir tepki vardır
Birisin kötü olmasını istediğin zaman senin kötü olman gibi,birisine saygı gösterdiğin zaman seninde saygı görmen gibi
Zihninden duygundan ne geçiyorsa o sana geri dönecektir...
Olumlu düşünmekte bu kadar önemli...

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
İnsanın 7 yaşına kadar öğrendiği şeyler onun hakikatidir.
Çok doğru..
Geri kalan ömrünü bu hakikat varsaydıklarını kanıtlamakla geçer
Aynen öyle..
bir şey düşünürken beynin bir frekans yayar,aynı frekansa sahip insanları bulursun. Fizkçilerin kulandığı genel bir
terim benzer enerjiler benzer enerjileri çeker...
Kesinlikle katılıyorum.. Ben hep benim kadın versiyonlarımı çekiyorum.. Ne kadar tehlikeli olduklarını siz düşünün..
Senin düşündüğün negatif bir enerji ise o sana mutlaka olumsuzluk olarak döner...
Bilinçaltı yasası..
Einstein a göre:Evrende herşey enerjidir ve yalnızca bundan ibarettir.
Sen sahip olmak istediğin frekansa odalandığında gerçeklik yalnızca senin olur ve yapacak hiçbirşey yoktur.
Bu felsefe değil fiziktir.
Buna yürekten katılıyorum..
Birisin kötü olmasını istediğin zaman senin kötü olman gibi,
Kesinlikle doğru..
,birisine saygı gösterdiğin zaman seninde saygı görmen gibi
Bu noktaya katılmıyorum.. Saygısızlık saygı doğurur.. Öyle olsaydı kadınlara saygı duyun bakalım size duyuyorlar mı??
Zihninden duygundan ne geçiyorsa o sana geri dönecektir...
Olumlu düşünmekte bu kadar önemli...
Kesinlikle ve yazı için teşekkürler.