Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Düşünmek, yapmanın yarısıdır

Selam beyler. @Kuşçubaşı 'nın eski yazılarında göz gezdiriyordum. Alfa telkin gibi bir konudan değinmişti. Nasıl olmak istiyorsan öyle düşün ve beyni kandır meselesi. Gerçekten de öyle. Beyin gerçeği ve sahteyi algılayamaz. Bu yüzden zaten saçma rüyalarımızı bile anlamsızca yaşayabiliyoruz. Sabah uyandığımızda da bu ne amk ! Diyebiliyoruz.
Ben mesela rüyam da bir ara full kapalı arapları ibadet ederken tecavüz etmeye kalkışmıştım ciddiyim. Allah affetsin anlatırken utanıyorum fakat böyle bir saçmalıktan bahsediyorum beyler.
Siz kendinize ne kadar çok yapmak istediğiniz bir şey hakkında düşünceye maruz bırakırsanız, hareketleriniz o yön de değişir.
Örnek vermek gerekirse;
Ben kendimi iskandinavyalı gibi hissediyorum. Bir hikaye var. ( Ardahanlıyım bu arada )
Bir tarih hocası var kraldır kendisi. Spor salonunda tanıştık öyle dövmesini görüp yanına gidip selam verip tanışmıştım. Sonra tel no falan istedim ve arkadaş olduk.
Ben o zamanlar iskandinav aşkıyla yanıp tutuşurken, bana sen nerelisin dedi. İskandinavya dedim. SDHSDSD Sonra ardahanlıyım diye düzelttim.
Dedi ki aslında iskandinav olma şansın var. Nasıl yani dedim.
Eskiden ruslar ardahanı işgali sırasında bir kraliçe mi ne ardahan da yakışıklı erkekler ile ilişkiye girip onlardan çocuk mu ne yapmış. Doğanlar da işte öyle öyle bu döneme kadar kanı taşımış.
Ben de olabilirmişim o kandan. Kızıllık, sarı ve beyazlık vs.. Sen de oradan olabilirsin dedi. Zaten büyük kısmı kapsıyor dedi.
Doğruluğu ne kadar var bilemem fakat kendimi o kadar çok inandırdım ki, o kadar çok iskandinav müzikleri dinledim ki. Artık kendimi öyle hissediyorum.
Kim ne derse desin öyle hissediyorum gerçekten.
Artık kendimi de söz geçiremiyorum. Lan ardahanlısın ya la sen diye. Yok amına koyim iskandinavım diyorum.
Ama harbi duygularım, hislerim, davranışlarım çok değişti. Ruslar la bunlar ne iskandınavı diyen olursa; bkz

Daha sonra, işte havalar soğudu biliyorsunuz.
Ben kendimi soğuk iklime ve iskandinav erkeği olarak hazırlamak amacıyla - derece suyla hep duş alırım. SPDFHPSDKHSDHSDHSFD Sövmeyin kulağım çınladı.
Kendimi o duşu alırken üşümüyorum ki, üşümüyorum kiye o kadar çok alıştırdım ki; gerçekten artık üşümüyorum lan.

Dışarı da -1 hava da sadece elim üşüyor.
Tshirtle dolaşıyorum fakat sadece rüzgarı hissediyorum.
Millet atkıyla dolaşırken üşüyor. Ben ise tüp taşıyorum restourant dışına iş yerinde. Böyle bir psikopatım bilmenizi isterim. Bulaşmayın yani bana.
Kısacası, düşüncelerin gücünü bilmenizi isterim.
Beyniniz gerçeği ve sahteyi ayırt edemez. Nasıl kullanacağınızı bilirseniz, belki uçada bilirsiniz dermişimmm PĞKSDFHSDPHSDHSD
Neyse beyler bir an önce bir film bulup izlemek istiyorum. 4te kalkıpta yapacak bir şeyinin olmaması ızdırap be amına koyim.

Bkz- Kuşçubaşı konusu

Konuyu kızlara getirmek isterdim de, kuşçubaşı zaten bahsetmiş orada ne yapacağınızdan. Ben sadece örneklerle taçlandırdım. Siz mantığı anladıktan sonra daha fazla örneğe gerek kalmaz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8