Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Düşünüp Harekete Geçmeyenler

Mümin Sekman insanları eyleme geçme şekillerine göre dört gruba ayırmış:

1- Bilen ve yapanlar, yani hayatı profesyonel şekilde yaşayanlar

2- Bilen ama yapmayanlar -korkanlar- ataletliler

3- Yapmaya çalışan ama bilmeyenler

4-Yapmayan ve bilmeyenler için ise “istatistik insanları” diyor. Dünyada varlık ya da yoklukları sadece istatistikleri değiştiriyor. Yaptıkları tek şey yeni doğan bebek sayısını değiştirmek.

Ya siz? Gerek özel gerekse iş hayatınızda bilen ve yapan bir profesyonel olmak istemez misiniz? Tek yapmamız gereken bilincimizi temizleyip, kendimize, yapımıza, ruhumuza uygun metodu bulmak… Yani benliğimize giden doğru yolu keşfetmek. Ve ertelemeden başlamak…

Evren düşünceyi değil, HAREKETİ ALKIŞLAR…

4 gruba da uymuyorum. Ben bilip yapacak ortamı ve şartları bulamayan insanım.

Ne için diyorsun bunu merak ettim açıkcası.

Hoşlandığım kıza ortamın uygun olduğu bir zaman set açmıştım o gün çok güzel muhabbet ettik, sonra ortam şartlar falan hiç elverişli olmadı bir daha bende böyle bir ortamda set açmak istemediğim için yerinde sayıyorum.

Hoşlandığım kıza ortamın uygun olduğu bir zaman set açmıştım o gün çok güzel muhabbet ettik, sonra ortam şartlar falan hiç elverişli olmadı bir daha bende böyle bir ortamda set açmak istemediğim için yerinde sayıyorum.
Set açmak için uygun zaman hiç gelmiyor ki, hiçbiryerde hiçbir zamanda gelmeyecek en iyisi açmak.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8