Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ee Biraz Da Tarz

Herkeşe merabaa bayadır yazmıyodum filan neyse. Bi konu açayım dedim, ne hallımda yazsamm diye düşündüm dedim adam akıllı bir tarz olma konusu açayım. Öncelikle tarz olmak isteyen gerçekten bu konuyu okurr veee düşünür neden biliyomusunuz ? Çünkü gerçek tarz kendinizdir. Klişe fakat doğru. Kendi yaşam şeklinize göre giyinin. ( Zengin fakir değill) Örneğin fazla küfürbaz, sokakta oynayarak büyüyen ( misal ben )

Google
Bu gömlek ( dövmeyi saymadan ) giyilir mi ? Basit bi sorudur. Tabikii giyilmez. Şimdi diyceniz aq biz biliyoz bu kadar da değilizz senn ekstra ne diycen bakalım diyceksiniz.
O zaman başlıyorum.

1. Kendinizi tanıyın , gözlerinizi kaşlarınızı , teninizin rengini. Örneğin çok açık tenli iseniz koyu renkler ( mavi , koyu yeşil , siyah ) gibi renkleri kombinleyin bakın tercih edin demiyorum kombinleyin.

Evdeki eşyalarınız arasında kasinlikle enn az 1 siyah bir koyuu mavi bir kot pantolon bulunsun bunlar her renge her şekle girerler. Ayakkabılarınız durumunuz çok iyi değilse saçma markası olan ( Adodis , NIXE ) gibi ayakkabılar yerine normal tarz görünen bir siyah ayakkabı yada beyaz bir ayakkabı seçin.

2. Güzel ürünü seçtik , ayakkabınız da var pantolonda idare eder ee fark ney bir siyah kazak mavi kot beyaz ayakkabı güzel ama ben burdayım diycek şey ne ? Bakın beyler her kıyafet te bi dikkat çekicilik olmalıdır. ( Gündelik kola çekirdek kıyafetinden bahsetmiyorum ) Örneğin basit bi kolye , bileklikler , güzel bir saat , bir bandana , bir şapka , bir bere , bir atkı kıyafetinizi mne çıkarıcak bir kapüşonlu. Daha ne sayayım yav. Benn mesela kış olduğundan kasket Şapka takıyorum bi kaç kişi dedemde de var bundan dedikten sonra versene bi bakıyım diyo kıskanç lavuklar Xdxxxjx. Neyse bu genellikle değişsin mesela bi şapka yaz kış yada 2 yıl kışın takılmaz. Değişicekk. Sizde tarzınıza göre mesela güzel bordo bi renk atkıyı siyah kazak siyah pantolon koyu mavi bir ayakkabiıya kombinleyin o bordo aradaki renk geçişi olucak ve canlı tutucakk birinin yanından geçerken hayal edin bi ::::::: Mavi pantolon , sari bir kazak , üstüne kırmızı bi ceket , siyah turuncu karışımı NIXE ayakkabı diğeriyse :::::::: Koyu lacivert kazak siyah yada açık mavi bir mont siyah bir pantolon Orta seviye ama güzel temiz klasik bir ayakkabı boynundaysa dikkat çeken hoş bordo bi atkı :: Siz bakmak tabımak için hangisini seçmek isterdiniz.

Uzatıcaktım konuyu ama uykum geldi erken kalkıyorum beğenir yorum yaparsanız öok daha iyi ve uzun ayrıntılı örnekleri bol şekilde yardımcı olurum. Yorumlardan foto da atabilirsiniz kendinizi de atabilirsiniz ürünüde atabilirsiniz forum bizim birlikk olalım beyler yardımcı olalımm.
Biriniz desin yani beyler haftaya nişana gidicem siyah mı mavi mi , beyler kızla buluşucam . Kazak mı swit mi ?
Bekliyoruzz burdayız. 🤩

Çok düzensiz ve saçma yazmışsın
Biraz daha özen gösterebilirsin
Herkesin bildiği klişe şeylerden bahsetmişsin açıkçası bu yazının başkalarına faydası olacağını sanmıyorum tarz konusunda "Gösteriş" diye bir yazı yazmıştım
İncelersen ne kadar haklı olduğumu göreceksin !..

Bu tarz konulara çok ihtiyaç var forumda genelimiz tarz yoksunuyuz(bende dahil). Tavsiyem önce çıplakken kendinizi beğenin(kas yapın, kişisel bakımınızı yapın) sonrasında tarzı düşünürsünüz.
Bu video gayet iyi bakmanızı isterim.

Birde tavsiyem markası belli olmayan kiyafetler giyin. Adidas yazılı eşofman, ayakkabı, hırka vb şeyleri hepsini aynanda giyerseniz marka düşkünü bir gopnik imajı verirsiniz ki bu hiç çekici değildir :)

Son düzenleme:
saçlarını kestirmesi lazım bence. eskiden benim saçımda öyleydi.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8