Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Eğlenceli Bir Gün

Bugün o kadar rahatım ki kafamda hiç daha sonra ne yapacam edicem diye bir düşünce yoktu yani kısacası akışına bıraktım genel olarak biz erkeklerin sorununu daha çok iyi görmeye başladım çok takıyoruz her şeyi bir kız bir hareket yaptı mı bunu neden yaptı acaba beni beğendi mi? etkileyebildi mi? Abi bu soruları bir atın kafanızdan siktir edin tabiri caizse boşverin her şeyi anın tadını çıkarın ne dün yaptığınız hatayı düşünün ne de bugün yapacağınız şeylerden Neyse işte baya takmıyorum yani dünya yansa sikime takmam modundayım ve bugün normal günlere kıyasla daha çok eğlendim Çünkü içimde gram rezil olma utanma düşüncesi yoktu yolda kızlara takıldık arkadaşla sokaklarda bağırıp garip sesler çıkardık ve her gördüğümüz kızın yanına gidip saçma şeyler söyleyip güldük ve kızlarda memnundu gayet yolda hareketsiz kalıp sosyal deney cektik her gelen bize bakıyordu ama umrumuz da değildi Yani beyler kısacası eğlenin yolda birini gördünüz mü çekinmeyin konuşmak için gidin havadan sudan saçma şey anlatsanız bile olur ne olabilir en fazla insanlar size mi güler garip garip mi bakar ne olabilir en fazla polis gelip kodese mi tıkar sizi yada tacizcilikten linç mi yersiniz :D Son olarak Arkadaşlar Hayatı ciddiye almayın nasıl olsa hikayenin sonunda ölücez hepimiz (Kafalardaki konuşmalar) -Bende mi ölücem +Evet sende öleceksin kardeşim

Ha ha ha, bazen böyle şeyler iyidir ama çizgiyi iyi korumak gerek ve sürekli böyle olmak pek cool değildir, boşluğa düşersin.

Her şeyi hiç bir zaman kafaya takmayın, ama biraz da takmalısınız dikkatli olmalısını bir şeyleri umursamak ve umursamamak arasında ince bir bağ olmalı onu iyi koruduğunuzda Dünya eğlenceli bir yer olabiliyor :)

Ha ha ha, bazen böyle şeyler iyidir ama çizgiyi iyi korumak gerek ve sürekli böyle olmak pek cool değildir, boşluğa düşersin.

Her şeyi hiç bir zaman kafaya takmayın, ama biraz da takmalısınız dikkatli olmalısını bir şeyleri umursamak ve umursamamak arasında ince bir bağ olmalı onu iyi koruduğunuzda Dünya eğlenceli bir yer olabiliyor :)
Aynen haklısın çok da yapılınca cıvıtılıyor her şey ayarında güzel

Ölmeyecek gibi yaşıyoruz halbuki bir saniye bir gram altından daha değerli arkadaşın dediği gibi tamamen salmadan rahat ve özgür hareket etmeliyiz ölüp giderken yanımıza kâr kalacak tek şey yaşanılan güzel anlar nekadar fazlaysa okadar kâr

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8