Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

EN BÜYÜK HATALARDAN BİRİ: Ültimatom Vermek

maliblue

Yönetici
Süper Moderatör
Günaydın Alfaloji, sabah kahvesi tadında önemli bir konu. İyi okumalar.

Kızla konuşuyorsunuz normal bir şekilde, kız birden hoşunuza gitmeyecek bir şeyler söylüyor. Kafanızda bir bomba patlıyor... Yallllaahh!! Arkadan mehter marşıyla beraber başlıyorsunuz,

"BANA BAK BEN SENİN BİLDİĞİN ERKEKLERDEN DEĞİLİM SENİ ŞÖYLE EZERİM BÖYLE TERK EDERDİM BİR DAHA YAPARSAN BÖYLE OLUR SEN BİR HİÇSİN DÜNYA ÇÜKÜMDE DEĞİL SEN DE UMRUMDA DEĞİLSİN BEN MÜKEMMEL ERKEĞİM LEN MQ!!" hoppp.... Sakin ol kardeşim.

Yapılan en büyük hatalardan birisi kesinlikle Ültimatom vermektir. Bundan mümkün olduğunca kaçının. Ültimatom vermek kızın gözünde sizin zayıf, cazgır, egoist biri olduğunuzu gösterir ve hiçbir zaman işe yaramaz. Hayatınızdan bunu çıkarın, ültimatom vermeye başladığınızı fark ettiğiniz an kendinizi durdurun.

Kız size saygısızlık mı yaptı? Kesinlikle taviz verin demiyorum. Yapmanız gereken kız size saygısızlık yaptığı zamanlara kızı tolere etmemeniz. Bakışlarınızla ve hatta sözel olarak “böyle davranmayı kes” demeniz yeterli. Böyle davranmayı kesmez ise ne yapacağınızı ise söylemeyeceksiniz (ultimatom). Eğer buna devam ediyorsa da elinizdeyde kızı postalamanız, elinizde değilse kendinizi hemen kızın yanından postalamanız yeterli. Asla nedenini açıklamadan (bana saygı göster diye dilenmeden). Bu konuya dikkat ettikçe gelen değişimleri ve ilerlemeyi göreceksiniz.

Bir video var ibretlik. 8 erkek 1 kız diye. Ordaki çocuk reddedilince kıza dönüp "sen kaybettin" diyerek ultimatom veriyordu. Halbuki programa katılarak kaybetmeye mahkum olan erkekti.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8