• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

En temel HATA!

endiseks

Üye
Katılım
2 Eylül 2018
Mesajlar
35
Şehir
Antalya
Sizlere önemli bir sorum var. Hepimiz alfa erkek olma yolunda ilerliyoruz öyle değil mi? Gelişim içerisindeyiz. Sürekli okuyoruz, yazıyoruz çiziyoruz, uyguluyoruz. Ama yanlış giden bir şeyler var. Bunu içten içe siz de kendinize söylüyorsunuz değil mi? Tüm bu özel bilgilere rağmen bir şeyler yolunda gitmiyor ve eskiden bulunduğunuz noktan bir tık ötede olsanızda olmak istediğiniz noktada değilsiniz. Alfa erkek ya da çekici erkek değilsiniz. İstediğiniz kızları tüm bunlara rağmen ayarlayamıyorsunuz. Eğer bunları yaşayan arkadaşlar varsa aramızda bu konunun altında toplanmasını istiyorum. Sıkıntılarınızı ve yolunda gitmeyen ne varsa bu post'un altına yazmanızı istiyorum. Bu şekilde bir kişi dahi varsa çekinmeden yazmasını istiyorum. Yarın akşama kadar bekleyeceğim ve bunun üzerine bir yazı yazacağım. Hepinize iyi oyunlar.
 
Son düzenleme:

Betaboy

Üye
Katılım
29 Temmuz 2018
Mesajlar
238
Şehir
Konya
aynen kardeşim, elimden geldiği kadar güzel giyinmeye çalışıyorum,duruşumu vs. düzelterek özgüvenli yürüyorum ama bir noktada sıkıntı var gibi.. artık çok mu fazla rahat olup gevşek davranıyoruz ya da kızla atılması gereken adımları atmayıp geç kaldığımız için mi kötü sonuçlanıyor bilemedim
 

mihsekersi

Üye
Katılım
27 Nisan 2018
Mesajlar
377
Yaş
18
Şehir
İstanbul
Benim sorunum genel olarak uygulamaya geçmek. İleride kendi kendime olumsuz telkin verebilirim gibi geliyor. Her reddedilme de çirkin olduğum için reddedildiğimi asla diğer erkekler gibi olamayacağım düşüncesi beynimi kemirebilir, ama üstesinden gelebileceğimi de biliyorum.
 

Mr.Robot

Üye
Katılım
21 Nisan 2018
Mesajlar
199
Yaş
20
Şehir
Ankara
Şu an bir sıkıntım yok. Vaktimin çoğu çalışarak geçiyor ama yine de mutluyum. :) Hangi noktada olduğumu umursamıyorum. İstediğim noktaya ulaşsam bile hep daha fazlasını isteyeceğim ve yeni hedefler koyacağım. Bunu bildiğim için rahatım,huzurluyum ve şu anki halimle mutlu olabiliyorum.
 

Kyder

Üye
Katılım
5 Haziran 2018
Mesajlar
276
Şehir
Bursa
dostum öncelikle arkadaşın dediği gibi disiplin yok ve bu oluşum bence bir yolda olma süreci yani ya çok uzun bir yol yada sonsuz bir yol
oyunun kurallarını okuyun ve yapın çok faydası olacak
 

Maleficus0

Üye
Katılım
11 Haziran 2018
Mesajlar
152
Şehir
İstanbul
En büyük hata, birşey öğrendikten sonra onu pratiğe dökmemeli. Bu işte iyi olmak istiyorsanız bol bol sahaya çıkmalı bir çok kızla sohbet etmeniz lazım. Ayrıca her istediğiniz kızı tavlayamazsınız. Ha birde karizmatik giyinip dışarı çıkıyorsunuz fakat kızlar size gelmeyecek.
 
Üst