• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

En yakınımdakiler ihanet etti

isimleri ahmet ve ali olsun bunların. bu olaya başlarken onlarla başlamıştık bu işe hatta ilk başta ahmet bana the call me nin kitabını attı sonradanda aliye attı. bende şuan onda 110 lardayım o kitapta . üstelik burayı bulup burdada kendimi geliştiriyorum. birkaç kez sahaya çıkıyım ve kendimi geliştiriyim dedim. ahmet bir arkadaşım var sana ayarlıyım dedi bende olur dedim sonra benim yanımda wp den bu kıza resmimi felan attı buda aaa çok yakışıklı felan dedi naz yaptı felan kanmıştım bu duruma. meğerse bunu diyen yani o aa çok yakışıklı diyen aliymiş aliyi o kızın adı olarak değiştirmiş onla sahte konuşma yapmışlar. kızın fotografını göster dediğimde ise bana kızın gerçek wpsindeki fotografı gösterdi. bu arada alide sigma .ve ahmet bana bu olayı ballandıra ballandıra anlatıyordu kız senden hoşlanıyor dershanede konuştum felan diye(yüzüme sahte gülücükler atıyordu ve beni gaza getiriyordu). şerefsizliklerini ahmet wpden gezinirken farkettim arkadaşım adını değiştirerek bana o mesajları göstermiş. bunun dışında okulun instagram itiraf sayfasına ben furkanı seviyorum diye felan bir mesaj daha paylaşmış bir kızla bu. o kızla sınıftan arkadaştık ve o kızda omega onu kandırmışsın sannedersem. ve alide başka bir yerden bana kız rolünde yazıp sonradan dalga geçti kızı alfa sannetmiştim. ben bu olayları üst üste yeni öğrendim ani 3 haftaya yakınım bir boş üzerineymiş ve o sahte gülücüklerde dahil. bu ikisine resti çektim. resti çekmeden ve çektikden sonra ise bu ahmetde benim olayları sınıftaki kızlara biraz daha farklı anlatmış (bir kıza aşık oldu ama o yazan bizdik felan diye) anlatmış gülmüş felan bu çocuğa efsane ayar oldum okulda 3 tenefüs çağırdım g*t korkusundan gelemedi benle boş bir yere. alide benle barışmaya çalışıyor şuan ve ikiside benim en yakın dostumdu. psikolojik olarak fena bittim kendime bakarken bakmamaya başladım tenefüslere çıkmıyorum. tenefüslerde sınıfts müzik dinliyorum felan. ve tüm o ozgüven yıkıldı ve hala birşey yokmuş gibi davranıyorlar bu .... insanlar. Aslında kitapta bundan bahsediyordu en yakınınızdakiler sizi törpülemeye çalışıcak diye kimileri kanıcak bu duruma vs diyordu. sizce nasıl davranmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim yardımlarınızı bekliyorum.

fkskjfs sigma karakterindeydi. mesajlaştığı kişileri kolay manipule edebiliyor çocuk. daha doğru bilgi verilmesi açısından demiştim onu.(bu özelliğini sonradan farkettim)
Dostum sen cok yanlis anlamissin bu konulari,benden sana bir kac tavsiye olacak degerlendirmen senin yararina.

Oncelikle her seyi kafana takmayi birak ve rahatla hicbir sey senden onemli degil fakat bu hicbir seyi takmicagin anlamina da gelmiyor,nabza gore serbet.

Kari kiz islerine hic degilse 1 ay ara ver tcma ve diger sikik turevleri okumaya birak ve kendine deger kat sadece.

Oyunu kendi kurallarinla oyna,kendi dunyan olsun iliskilerde yerini onceden belirle,oynamak isteyenler seninle kalabilir digerleriyse kendi hayatlarini yasamakta ozgurler fakat sen dunyandaki insanlara deger katmaya mecbursun bunu da unutma.

bu durumlarda boşvermek en iyisi. tek arkadaşın o ikisi mi sanki? git sınıfta başkalarıyla takıl, yan sınıflardan bul.

Ergence hareket diyemem bunlar gençlik dizisine maruz kalmış insanların hareketleri.
Bana kalırsa s*kine bile takma, gelişimine derslerine bak, kız işlerini falan da bir süre boş ver derim.

isimleri ahmet ve ali olsun bunların. bu olaya başlarken onlarla başlamıştık bu işe hatta ilk başta ahmet bana the call me nin kitabını attı sonradanda aliye attı. bende şuan onda 110 lardayım o kitapta . üstelik burayı bulup burdada kendimi geliştiriyorum. birkaç kez sahaya çıkıyım ve kendimi geliştiriyim dedim. ahmet bir arkadaşım var sana ayarlıyım dedi bende olur dedim sonra benim yanımda wp den bu kıza resmimi felan attı buda aaa çok yakışıklı felan dedi naz yaptı felan kanmıştım bu duruma. meğerse bunu diyen yani o aa çok yakışıklı diyen aliymiş aliyi o kızın adı olarak değiştirmiş onla sahte konuşma yapmışlar. kızın fotografını göster dediğimde ise bana kızın gerçek wpsindeki fotografı gösterdi. bu arada alide sigma .ve ahmet bana bu olayı ballandıra ballandıra anlatıyordu kız senden hoşlanıyor dershanede konuştum felan diye(yüzüme sahte gülücükler atıyordu ve beni gaza getiriyordu). şerefsizliklerini ahmet wpden gezinirken farkettim arkadaşım adını değiştirerek bana o mesajları göstermiş. bunun dışında okulun instagram itiraf sayfasına ben furkanı seviyorum diye felan bir mesaj daha paylaşmış bir kızla bu. o kızla sınıftan arkadaştık ve o kızda omega onu kandırmışsın sannedersem. ve alide başka bir yerden bana kız rolünde yazıp sonradan dalga geçti kızı alfa sannetmiştim. ben bu olayları üst üste yeni öğrendim ani 3 haftaya yakınım bir boş üzerineymiş ve o sahte gülücüklerde dahil. bu ikisine resti çektim. resti çekmeden ve çektikden sonra ise bu ahmetde benim olayları sınıftaki kızlara biraz daha farklı anlatmış (bir kıza aşık oldu ama o yazan bizdik felan diye) anlatmış gülmüş felan bu çocuğa efsane ayar oldum okulda 3 tenefüs çağırdım kalça korkusundan gelemedi benle boş bir yere. alide benle barışmaya çalışıyor şuan ve ikiside benim en yakın dostumdu. psikolojik olarak fena bittim kendime bakarken bakmamaya başladım tenefüslere çıkmıyorum. tenefüslerde sınıfts müzik dinliyorum felan. ve tüm o ozgüven yıkıldı ve hala birşey yokmuş gibi davranıyorlar bu .... insanlar. Aslında kitapta bundan bahsediyordu en yakınınızdakiler sizi törpülemeye çalışıcak diye kimileri kanıcak bu duruma vs diyordu. sizce nasıl davranmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim yardımlarınızı bekliyorum.
Benim ergen kardeşim zaten liseden sonra yüzlerini görmeyeceğin adamlaramı(pardon adam demişim) üzülüyorsun.

Bir alpha karakterinin olmazsa olmaz karakter özelikleri arasında kuşku vardır kuşkulanmak ve gözlem yapman şart. Zaten her şey kuşkulanmak üzerine başlamıştır ister red pill olsun mgtow olsun. Kuşku bir alphanın her şeyidir