• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

En Zayıf Yönüm Duygusallık

Size içinde bulunduğum durumu anlatmak istemiyorum çok boktan ve anlatması uzun. Duygusal bir insanım bir kızla aram iyi giderken ben çeşitli nedenlerden dolayı süreci ilerletemedim, kızın başta olan ilgisi de gitgide azaldı. O ilgisini kaybedince bende yerimde sayınca bir anda duygusal bir çöküş yaşadım. İki haftadır depresif bir hal içindeyim.

Tüm bu anlattığım süreci yaşamış veya görmüş olmalısınız. Kendimi birazcık toparladım ama güçlü bir şekilde tekrar eski halime dönmek istiyorum.

Benim için ne tavsiye ediyorsunuz yok mu bu durumun bir ilacı?

NOT: Kıza duygusal olarak çok bağlıyım basit bir ilişki değil.

7anka7

Üye
acıyı görmeyen insan ne anlar sevinçten, mutluluktan .Kim öğretti bize hayatı her zaman olumlu yönden görmeyi?(ömür hanımla güz konuşmaları)

Son düzenleme:

SoHandSome

Üye
Tam emin değilim ama sanırım tabak çevirmen gerekiyordu bunu yapmadığın için o kıza bağlı kalıyorsun.Aklına gelen düşünceleri susturmayı öğrenmelisin onları dinle ama ciddiye alma doğru olanı yapmaya çalış herzaman