• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

Enerji Sorunsalı

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Selam beyler. Bugünden itibaren fitness ve yüzmeye kaydoldum. Lakin ikisi de aynı günler. Enerji problemi çekeceğim. Enerji için ne yapmalı? Enerji veren ilaç içecek vs varsa önerilere açığım. Daha önce fitnessa giderken çok çabuk yoruluyordum. Şuan 2si birden olunca daha da çok yorulacağım. Yeterli verim alamamaktan korkuyorum. Fitnessta kullanılan supplementler oluyor bunun enerji vereni var mı?

Blackpanther

born to conquer, fight and fuck.
Üye
Selam beyler. Bugünden itibaren fitness ve yüzmeye kaydoldum. Lakin ikisi de aynı günler. Enerji problemi çekeceğim. Enerji için ne yapmalı? Enerji veren ilaç içecek vs varsa önerilere açığım. Daha önce fitnessa giderken çok çabuk yoruluyordum. Şuan 2si birden olunca daha da çok yorulacağım. Yeterli verim alamamaktan korkuyorum. Fitnessta kullanılan supplementler oluyor bunun enerji vereni var mı?
Kanka, fitness günlerini değiştirme şansın yok mu ?

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Bro ikisi bi arada paket aldım sabah 7den akşam 4e kadar girebiliyorum hafta içi her gün. 350TL ödedim. Gece 11e kadar olan paket vardı lakin 600TL olduğu için almadım böyle idare edeceğiz mecbur

Tavsiyem nofapa başlayıp yapay şekeride kesersen enerji için hiçbir suplemente ihtiyacın kalmaz.

Önce yüzme sonra fitnessa geç bütün kasların ısınmış olur daha performanslı olursun.