• Bugün reklama 1 defa tıklayarak siteye ücretsiz bir şekilde destek olabileceğinizi biliyor muydunuz?

Engel yemek ?

Velhasıl kelam aklıma takılan bir soru var mesela bir halt yedik hatun sinirlendi özür diledik paşa paşa ona rağmen engel attı bu durumda ne yapmamız gerekiyor engeli açmasınını bekleyeceğiz yoksa başka platformlardanmı ulaşıcağoz

Hiçbir şekilde özür dileyeceğin şey yapma. Özür dilemen gerekiyorsa da "özür dilerim" i kullanma. "...da haklıydın. Hatalıydım ama ...." gibi şeyler kullanmak daha iyi olacaktır -kanaatimce-

Hatun sinirlesin sinirlenmesin haklı ol haksız ol özür dileme geçişitir öyle. Madem diledin engel yediysen eger uzun sureli degilse baska kiz bul direk nextle o kizi
Dostum şöyle bir durum var ben kızı sürekli engelliyordum o yazıyordu şimdi o atıp benim ona yazmamı bekleyince ona yazmam “hâlâ sana ilgim var” mesajımı verir “ben sensiz yapamıyorum muhtaçım” mesajımı

Özür dilemekle hatayı yapmışsın zaten bırak hiçbişey yapma o sana ulaşsın
Dostum ne ulaşmasndan bahsediyorsunuz bir hatanız oldu kıza karşı kız buna sinirlendi doğal olarak hiçbirşey yapmayacakmıyız ? Daha önce yaşadığım bir durum hiçbirşey yapmadan konuşmaya devam edilirse bir süre sonra karşı taraf “ben bundan boşa özür diliyorum” diyicek ve hatası olduğunda oda bizim gibi yapıcak tercübeyle sabit yaşadım bunu

Velhasıl kelam aklıma takılan bir soru var mesela bir halt yedik hatun sinirlendi özür diledik paşa paşa ona rağmen engel attı bu durumda ne yapmamız gerekiyor engeli açmasınını bekleyeceğiz yoksa başka platformlardanmı ulaşıcağoz
eğer yaptığın hata büyük bir şey değilse özür dileme ve özür dilenecek hareketler yapma.
2.si eğer yaptığın hata aldatırken yakalanmak gibi kıza göre büyük bir hata ise yapacak bir şey yok nextle gitsin fakat ufak şeyleri abartıp engel attıysa shit test atıyor umursama ve kızın dediklerini ciddi cevaplama dalga geçer gibi cevap ver geçiştir

"özür dileme yarışı yapmıyoruz :)" veya " evet evet çok özür dilerim ya kesinlikle haklısın bir kıza karşı çıkmam bile hataydı" gibi abartıp ciddiye almadığını belli eden bir mesaj atabilirsin
Dostum sinirlendirdiğin ve hata yaptığın birine karşı bu tavrı yaparsan senden soğur bunu sadece mızmızlanırken uygulayabilirsin eğer gerçekten sinirlenmişse yapılacak şeyin ne olması gerektiği önemli yoksa trip ve mızmızını gördüğün anda dalga geçmek iyi bir strateji kessinlikle katılırım fakat bahsettiğimiz durum farklı

Dostum sinirlendirdiğin ve hata yaptığın birine karşı bu tavrı yaparsan senden soğur bunu sadece mızmızlanırken uygulayabilirsin eğer gerçekten sinirlenmişse yapılacak şeyin ne olması gerektiği önemli yoksa trip ve mızmızını gördüğün anda dalga geçmek iyi bir strateji kessinlikle katılırım fakat bahsettiğimiz durum farklı
yaptığın hataya bağlı eğer çok önemli bir hata yapmadıysan ufak konulara sinirlenip abartıyor ise bariz shit test. her sinirlendiğinde boyun eğersen ilişkide ezik konumuna düşersin.