Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Epifiz bezi aktivasyonu

Epifiz bezini her ne kadar araştırsam da olumlu sonuç veren bir kaynak bulamadim. Ama öğrenebildiğim kadarıyla; Dmt, seratonin ve melatonin hormonlarını salgılamaktadır.
Konu hakkında detaylı bilgisi olan varsa görüşlerini beklemekteyim.

mistik yol isimli bir sayfa var onları takip et..

Dostum bu konuda bilgi sahibi olan insanlar beni mutlu ediyor.

Epifizin olayı seninde yazdığın gibi o üç hormon etrafında şekillenir epifiz yerine hormonların işlevlerine odaklanılmalıdır DMT dehşet birşey LCD de fln bulunuyordu ruhaniyetle alakalı her şeyin(hemen hemen) bilimsel açıklamasıdır gözümde.

Ben 1-2 yıl önce bir makale sitesinde rastladım DMT ye ordan epifiz vs araştırdım NEBUCH diye bir kanal var YouTube da göz atabilirsin. Epifize de değiniyor.

Florür(devletler şebeke sularına özellikle katar,aynı zamanda diş fırçasında da mevcuttur) epifizde taşlaşarak epifizin işlevlerini kısıtlar.

Melatonin serotonin ile ilgili internet kaynak dolu baktın hala yetmiyor ingilizce kaynaklara ve üniversitelerin sitelerini kurcala.

İyi forumlar...

New age zırvası var biraz. dmt gerçek bir madde ama ruhani boyuta vs bağlamak bu olayları fazla şamanistik geliyor. Dur fizyoloji kitabından pasajı atayım.15295362828342143298890.jpg

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8