• Alfaloji Akademi'de yeni NLP kursu yayımlandı! Ücretsiz şekilde kayıt olup kursa katılım sağlayabilirsiniz.

Erkeğin Çorap Seçimi

Loseyyah

Üye
Katılım
18 Mayıs 2018
Mesajlar
300
Yaş
18
Şehir
Antalya
Bugün yaşadıklarım neticesinde ivedilikle bu yazının yazılması gerektiğini düşündüm. Erkeğin çorabı erkeği bitiren olaylardan biri olabilmektedir. Çorap önemlidir.
Baktım bugün elemanları gördüm. Anam anam o ne rezalet. Siyah pantolon altına kahverengi ayakkabı, aradaki çoraba bi bakıyorsun hem mavi hem desenli. Şimdi arkadaşlar şapkamızı önümüze koyup düşünelim böyle bir adamın yanında düzgün bi hatun olması ihtimali nedir?
bence SIFIR.
Gel gelelim belki bu kadar salak ya da saçma çorap seçimlerimiz olmasa da yine de çorapla ilgili hatırlatılması gereken noktaları hatırlatmak joker olarak boynumun borcudur diye düşündüğümden ayrıntıları yazmayı gerekli gördüm .
DESENLİ Mİ? DÜZ MÜ?
Evvela desenli çorap katiyen ama katiyen almayınız. Desenli çorap nedir yaa , erkek dediğinin çorabı düz renk olur. Tek istisnası şu baklava desenli kaliteli çoraplar olabiliri ( hani karacanın meşhur kazakları ile aynı desene sahip olan çoraplar ) sadece o çoraplara izin var ki o da kışın kadife ve ya yünlü kaşmir pastel renkli pantolonların altına giymek şartıyla onun dışında ADAM dediğin desenli çorap giymez.
ÇORAP RENKLERİ
Yukarda bahsettiğim gibi mavidir , yeşildir, böyle ampul çoraplar giymek batırır adamı. Kaliteli alfa erkeğinin çorap renkleri bellidir. Siyah,lacivert,füme,gri,bej, kahverengi çoraplar satın alınmalı. Allı güllü acayip gökkuşağı renginde çoraplara yönelinmemelidir.
RENK SEÇİMİ
Siyah,lacivert,füme,gri,bej, kahverengi çoraplar aldık güzel ama ne zaman hangisini giymeliyiz. Çorap seçiminde önemli olan husus giydiğiniz pantolonun rengi ile kombine edilmesidir. Çorap hususunda en önemli şey giydiğiniz pantolonun bir ton koyu çorabın giyilmesidir. Tabi bunu yapmak zor onun için giydiniz pantolonun renginde çorap seçmeye dikkat edin. Siyahla siyah, kahve ile kahve, bej keten pantolonla bej çorap. Bütün bunların dışında gençlerin genelde kot giydiği dikkat edilirse koyun altına en uygun renk füme ( koyu gri) ve gridir. Bu renklerde desensiz düz çorapları tercih ediniz.
ÇORAP BOYU
Bir diğer husus ise çorabın boyudur. Çoraplarınız baldırınızı ortasına kadar gelecek şekilde olursa en iyisi ve sıklıkla yukarıya çekilmelidir. Aşağıda toplanmış çoraplar ve kısa olduğundan dolayı bacağın görünmesine sebebiyet veren çoraplar erkeği bitirir. Malum kadınlar gibi seksi bacaklarımız olmadığından hiç de dekoltemsi bi görünüş sergilemeyecektir. Onun için çoraplarınızı sık sık çekin gergin ve düz dursunlar. Sadece şort ve kapri pantolonun altında kısa soket çoraplara müsaade var onun dışında aman haaa
Çorapların delik, topuklarının erimiş patateslerin görünmesi durumu, pis olması , kokması gibi durumları herhalde anlatmama bile gerek yok zaten onları da ben anlatacaksam gidin ağlayın derim..
Hadi düzeltelim şu çorapları

JOKER
Bu kadar kasmaya hiç kuzum yok.Aynı çorap modelinin siyahın dan 10 15 çift aldırıyorum kafam rahat
 
Katılım
12 Mayıs 2018
Mesajlar
92
Yaş
119
Şehir
İstanbul
Adam dediğin desenli çorap giymez kadar büyük saçmalık görmedim ya :D Olay zaten kendi tarzını yaratmak pc başında g-t büyütenlerin uydurduğu tarzlara sahip olmak değil, istediğiniz renk istediğiniz desenli çorabı giyin. Amaç zaten kendi tarzını oluşturmak.
 

andante99

Üye
Katılım
8 Temmuz 2018
Mesajlar
1
Yaş
30
Şehir
Antalya
bu mudur ya türkiye pick-up'ının geldiği nokta...erkek adam desenli çorap giymez giyicekseniz siyah çorap giyin allahını seviyim bu ülkede siyah çorap giymeyen mi var bunu tavsiye olarak verecek aklı nerden aldın...
 
Mobile app for XenForo 2 by Appify
Üst