Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

'ERKEK ARKADAŞ YIKMA' PRENSİPLERİ

maliblue

Yönetici
Süper Moderatör
Bazen bir kızdan hoşlanırız, her şey iyi hoştur
ama ortada büyük bir sorun vardır:

KIZIN SEVGİLİSİ VARDIR.

Peki ne yapacağız bu durumda ? Erkek arkadaşının kızın ihtiyaçlarını karşılayamadığı ve bizim ise onun ihtiyaçlarını karşılayabileceğimiz imajını oluşturmamız gerekiyor.

Öncelikle, bunun etik olmadığını düşünenleri makalenin dışına alalım lütfen, ayrıca yorumlarda ahlak polisi kesilenleri de alırsak çok iyi olur.

Şimdi tabi, kız size sevgilisinin olduğunu söylüyorsa hemen 'Erkek Arkadaş Yıkıcı' Prensipleri uygulayacaksınız diye bir şey yok. Belki kız konuşmak istemiyor olabilir. Burada kızın tepkilerini ölçmek önemli.

Peki ne zaman uygulamalısınız bu prensipleri ?

Kız size erkek arkadaşından bahseder, "İyi" der geçersiniz, daha fazla yorumda bulunmanıza gerek yok, onaylamanız yeterlidir.

Ama baktınız ki kız sürekli erkek arkadaşından muhabbet açıyor, o zaman harekete geçmenin vakti gelmiş olabilir.

Bu konuda PUA'ların fikir birliğine vardığı sekiz adet prensip var:

1.PRENSİP: Sevgilisini eleştirmeyin, bunu yaparsanız kız içgüdüsel olarak onu savunma gereği hissedecek ve size karşı olumsuz duygular beslemesine sebep olacaksınız.

2.PRENSİP: Eğer sizin onun erkek arkadaşından daha iyi olduğunuzu savunursanız yukarıdaki olay aynen tekrarlanacaktır. Yani, yapmayın bunu.

3.PRENSİP: Eğer sevgilisinin ne kadar harika bir insan olduğunu söyler, gereksiz yere över ve abartır, birlikte ne kadar mutlu olacaklarından bahsederseniz kız ilişkisini sizin dediğiniz gibi düşünmeye başlayacaktır. Yani, bunu da yapmayın.

4.PRENSİP: Eğer kıza sizin korkunç bir erkek arkadaşı olacağınızdan ve neden kızın asla sizle birlikte olmaması gerektiğinden bahsederseniz kız bu dediklerinizi erkek arkadaşıyla yaşadığı deneyimlerle bağdaştıracaktır. Bazen bunu ironik bir şekilde yapmanız etkili olabilir, mesela kötü yönlerinizi sanki ideal yönlermiş gibi anlatıp kızı güldürebilirsiniz.

5.PRENSİP: Gelecekte ikinizin birlikte olduğu güzel hayaller kurdurun kıza. Hayal kurdurmak çok etkilidir. Bu konudan baya bahsettik akademide, o yüzden bunu geçiyorum.

6.PRENSİP: Kıza neden onunla birlikte olamayacağınıza dair nedenler sunun. Ama zayıf nedenler olsunlar, sanki kızla birlikte olmak istemiyormuş da bahane üretiyormuş tarzında davranın. Bunu kıza hayal kurdurduktan hemen sonra yapın. Mesela ben espriyle karışık "Bunlar güzel hayaller tabi ama seninle birlikte olamam, diğer kızlar zaten çok vaktimi alıyorlar bi de seninle uğraşamam" derim.

7.PRENSİP: Kızın "Sevgilim var" demesinin hiçbir önemi yok. Duymamış gibi devam edin.

8.PRENSİP: O kız sizin olacak ve ikiniz de bunun farkındasınız. Bu yüzden ona muhtaçmış gibi davranmayın.

Bu prensiplere kendi materyallerinizi de ekleyebilir ve yeni rutinler oluşturabilirsiniz.

(Arşiv)

A presto amici!

bu 8 prensibin kaynağını gösterir misin göz atmak istiyorum

Ahlak görecelidir dostlarım çok takılmayın bu mevzuya. Siz zaten bunları yapmaya kalkan adamdan daha iyiyseniz sevgiliniz karınız bir yere gitmeyecektir :)
Eline sağlık güzel yazı dostum 👌

9.Prensip: Her gün farklı biriyle birlikteymişsiniz gibi davranın.. ara sıra ne yapıyorsun dediğinde - kızlayım müsait olunca yazarım. kestirip atın veya kızlarla olan komik anılarınızı anlatın fazla seks hakkında içerikler içermesin örnek isteyen varsa veririm bir kaç tane

9.Prensip: Her gün farklı biriyle birlikteymişsiniz gibi davranın.. ara sıra ne yapıyorsun dediğinde - kızlayım müsait olunca yazarım. kestirip atın veya kızlarla olan komik anılarınızı anlatın fazla s*ks hakkında içerikler içermesin örnek isteyen varsa veririm bir kaç tane
Reis verirmisin bana özelden 1 2 adet merak ettim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8