• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

ERKEK BAKIMI ?

-Why-

Üye
Parfüm herkeste aynı kokmaz, öncelikle parfümün mevsimi önemlidir kışın burberry, hugo boss, joop vs ağır ve baharatlı kokular sıkarım ki fazla sıktığında bu tür kokular leş gibi kokar. Yazın ise daha hafif Lacoste'nin kokularından veya nadiren Sauvege sıkarım. Mevsim geçişlerinde ise Avon Elite Gentleman ve sadece 1 fıs künyeli efsane Brut sıkarım.
Saydığım kokuların orijinallerini dolaba koymak belki bir iPhone 8 parasını geçer lakin bunların kaliteli imitasyonlarını bulup sadece kıyafet üzerine sıkıp da kullanabilirsin.
Sana önerim Sauvege'i kullan bu kış hoş kokudur.
Bunların okunuşu nasıl skjndckjds ben bu dediğinizi not defterime kayıt ettim sağolun :)

hesoyam

Üye
Gelelim beyin yakan soruya banyodan sonra deodorantı sıktık parfümü de sıktık kokusu karışmaz mı. İkisinden birisini tercih edeceğiz. Birde bir parfüm hediye gelmişti etütte genç ve güzel ingilizce hocalarından tut sınıftaki kızlar resmen koklamak için yapıştılar. Hatta etütteki hoca kokuyu keşfetti bir sondaki tenefüs 3 hocayla geldi keşke ismini hatırlasam görsem hatırlarım kırmızı şişede yamuk yumuk yazılar vardı.

Asriel

Üye
parfümden o kadar nefret ediyorum ki bunu kelimelerle anlatamam , okula toplu taşımayla gitmek zorundayım 20 kişilik dolmuşa 40 kişi alınıyor zaten havasızlıktan ölmek üzersin , üstüne birde bargelodan alınmış y*rak kürek parfüm kokusunu duyunca nasıl çıldırıyorum var ya . be or*spu evladı sanayi tipi makina varda ona mı bastırıyorsun parfümü amına koyduğum bir 2 bilemidin 3 fıs çıkar sıkarsın ne anlamı var 10 litre parfümü abanmanın. zaten ter kokusu had safada yine çıldırdım bak. bir gün 46 numara postallarımla birisinin ağzına geçireceğim o olacak.

ter kokuyorsanız parfüm kullanmayın bırakın ter koksun, testosteron ve feromonlar iş yapar yine. siz parfüm yerine vucüt yapın en kral parfümü siker atar

Altair

Üye
bakım tavsiyeleri tamam..Zaten normalde de yapılması gereken şeyler..konu parfüm olunca kullandığınız parfüm ile deodorantın aynı olması gerekir..Misal XXX marka parfümün yine aynı markalı deodorantı kullanılmalı..Şayet deosu yoksa tek parfüm olmalı ama deodorant kullanacaksanız aynı marka olmalı..
Yada deodorantın parfümü yoksa tek deodorant kullanılmalı..bu kişisel tercihtir..Lakin XXX marka parfüm ile XLM marka deodorantı kullanırsanız birde (ki her parfüm her tende aynı durmaz ten rengi denilen bir olgu var) teninizde değişirse iki koku karışır ve olursunuz Afedersin çerçi eşşeği..(köylere çerçiler gelir çeşitli esanslar getirirler eşekle o kokular karışır eşek bile güzel kokar) o yüzden bu parfüm ve deodorant konusunda dikkat edin

2 bilemidin 3 fıs çıkar sıkarsın ne anlamı var 10 litre parfümü abanmanın. zaten ter kokusu had safada yine çıldırdım bak. bir gün 46 numara postallarımla birisinin ağzına geçireceğim o olacak.

ter kokuyorsanız parfüm kullanmayın bırakın ter koksun, testosteron ve feromonlar iş yapar yine. siz parfüm yerine vucüt yapın en kral parfümü siker atar
Bu konu çok önemli, güzel kokacağım diye parfümü basınca b*k gibi kokuyorsunuz arkadaşlar. Homojen şekilde maksimum 3 kere sıkın.
Ayrıca temiz kıyafete sıkmanızda önemli.

Kardeşim bak öğrencisin, bende öğrenciyim sana kesin bi taktik veriyorum, bi liste yap, almak istediklerini belirle. Ondan sonra doğum günün o gün olmasa bile yakın bir tarihi doğum gününmüş gibi millete yansıt, yakın çevrenden hediye iste, hediye de listedekilerden biri olsun, yüzsüz derler halk arasında ama siktir et, ben hep farklı ortamlarda böyle yapıyorum.
Hahaha ne otlakcısın ulan

Deodorant elzem değildir. Parfüm koku için yeterlidir. Ayriyeten kimyasal olduklarını unutmamak gerekir. Bir de sabun türleri vardır. Daha önce defne sabununu kullandım ama diğer sabunlardan farksızdı. Sıttım sabununu kullanmak istedim ama saç için mi vücut için karar veremedim. Saç için haftada 2 kez şampuan yeterli diye düşünüyorum.

Emirbey

Üye
Parfüm konusunda koku önermeyeceğim fakat BARGELLO bu konuda gayet başarılı geliyor bana. Fiyatına göre çok çok iyi.