• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Erkek Dediğin Uzun Saçlı Olmaz

Faruk

Üye
11-12 ay civarında bağlanabilir düzeye geliyor zaten daha sonra ekstra birşey yapmanıza gerek yok

Negan

Üye
Benimki şuan yan taraflar kısa, üst ön kısım uzun bağlı, uzun saç çok ayrı bir haz benim için, kısalttırdığım zamanlarda oluyor farklıklara da yer vermek gerek bazen.

good sire

Üye
gecen sene temmuzda sacimi 3 numaraya vurdum , o zamandan beri dokundurmadim sacima , sadece ensedeki fazlaliklari aldim ara sira , berberlere pek guvenemedim acikcasi , cunku ne zaman berberden ciksam hayalkirikliklariyla cikiyordum , suan sacimi dogal bi sabunla yikiyom sonra sampuanla yikiyom sertligini alsin diye , dustan sonra ise hindistan cevizi yagi suruyorum duzlesip kolay taranip duzgun sekil almasi icin , arada dokulen saclar dikkatimi cekse de gayet guzel gidiyor

pawelow

Üye
Saçlar dalgalı ve yanlar bicimsiz uzuyor üst taraf kabarıyor ne önerebilirsin eskıden sacımı begenıyordum ama suan soluk cansız bir hal aldı

Zoex

Üye
Yanları nasıl kestirecegimi bilmiyorum yardımcı olurmusun bide saçının ufak bir fotosunu atar mısın merak ettimde ?

baris2134

Üye
Sanırım saçtan anlıyorsunuz bu keratin nedir nasıl uygulanır benim saçlarım gür ve sert yumuşatmak istiyorum ve dalgalı önü hiç sevmiyorum