Erkek Ortamında Doğal Olunca Ciddiye Alınmıyorum

Beyler bu sorunumu hala yenemedim. Mesela konuşuyoruz ben olayı espriye vuruyorum sonra herkes gülüyor oradan birisi mal oğlum bu diyor bende gülüp geçiyorum. Ve zamanla adım öyle kalıyor.

Herkes garip olduğumu söyler. Doğru farklı düşünüyorum ama bu gariplik biraz daha deli gibi. Deli diyor adam resmen. Şimdi ters çıksam alıngan gözükeceğim gülüp geçsem ciddiye almasam bu sefer adım öyle çıkacak.

Bugün özellikle tam havamdaydım. Sürekli konuştum ama ciddiye alınmadım gene. Tabi bu ciddiye alınma dışlanmak gibi değil. Yani mal yerine koyma.

N.R

Fahri Üye
Birisi sana mal oğlum bu dediğinde gülüp geçersen kabullendiğin anlamına gelir bu dostum :(. Böyle bir olay olduğunda karşı tarafa söyleyeceğin sert bir söz adamı şaşırtacaktır emin ol , ikinci olarak da arkadaş çevrende "mal" olarak tanıtılmaşsan "kral" olarak tanınmam elbet zor olacaktır fakat saçma sapan seni ezmeye çalışan arkadaşlarına söyleyeceğin iki söz ile hem otoriteni kanıtlayabilirsin hem de değiştiğini. Üçüncü olarak da kadınlarla iletişimini geliştir özellikle okul ortamında arkadaşların da görsün bunları kim ne derse desin bana göre kadınlarla iyi bir ilişki eşittir erkeklerle iyi bir ilişkidir. Bir sıkıntın olursa mesaj atmaktan çekinme , iyi forumlar dilerim.

Çok kötü bir durum ortamda agrılıgın olmaz yarın yanında bir kadın varken gereksiz bir espiriyle karşılaşabilirsin birazda arkdaş ortamınla alakalı yerine göre espiri hafif alaycı olman daha iyi olur senin için ama kesinlikle sakin ve espiriyi yapsakda güldürsek tarzda olsan erkekler için tabi bu ,ben öyle yapıyorum

N.R

Fahri Üye
Çok kötü bir durum ortamda agrılıgın olmaz yarın yanında bir kadın varken gereksiz bir espiriyle karşılaşabilirsin birazda arkdaş ortamınla alakalı yerine göre espiri hafif alaycı olman daha iyi olur senin için ama kesinlikle sakin ve espiriyi yapsakda güldürsek tarzda olsan erkekler için tabi bu ,ben öyle yapıyorum
Bu durumda bunları yapması manasız olur zira her türlü arkadaşla taşşak geçerler bro. 1-2 ay boyunca dediğimi yap ardından alaycılığa başlayabilirsin.

Birisi sana mal oğlum bu dediğinde gülüp geçersen kabullendiğin anlamına gelir bu dostum :(. Böyle bir olay olduğunda karşı tarafa söyleyeceğin sert bir söz adamı şaşırtacaktır emin ol , ikinci olarak da arkadaş çevrende "mal" olarak tanıtılmaşsan "kral" olarak tanınmam elbet zor olacaktır fakat saçma sapan seni ezmeye çalışan arkadaşlarına söyleyeceğin iki söz ile hem otoriteni kanıtlayabilirsin hem de değiştiğini. Üçüncü olarak da kadınlarla iletişimini geliştir özellikle okul ortamında arkadaşların da görsün bunları kim ne derse desin bana göre kadınlarla iyi bir ilişki eşittir erkeklerle iyi bir ilişkidir. Bir sıkıntın olursa mesaj atmaktan çekinme , iyi forumlar dilerim.
aslında kadınlarla iyi anlaştığımı zannediyorlar. kadınlarla uğraşacağına derse ver kendini diyen de var :D

imaj olarak(kadınlarla ilişkiler - sosyallik) iyi olduğumu biliyorlar. tek sıkıntı yanlarında. ben şakaya çok vuruyorum. mesela hadi beyler gürcistana gidelim vurmaya diyorum vs. cinselliği araya çok katıyorum

O zaman insanlarla arana mesafe koymayı öğren dostum. Tabii hayatın boyunca enseye şaplak göte parmak anılmak istemiyorsan

N.R

Fahri Üye
aslında kadınlarla iyi anlaştığımı zannediyorlar. kadınlarla uğraşacağına derse ver kendini diyen de var :D

imaj olarak(kadınlarla ilişkiler - sosyallik) iyi olduğumu biliyorlar. tek sıkıntı yanlarında. ben şakaya çok vuruyorum. mesela hadi beyler gürcistana gidelim vurmaya diyorum vs. cinselliği araya çok katıyorum
Sıkıntı bu işte moruk gerektiği yerde elini masaya vurup kesin lan çenenizi demeyi bilmelisin. Dediğim gibi cıvıklığı bırak ortamda sevilirler belki ama "mal" olarak görülürler.

NR a katılıyorum rahatsız oluyorsan tepki ver insansin sen. Birisi hoşuna gitmeyen bir şey yaptığında uyar (kesinlikle ciddi ve 0 tebessüm) . Gururuna dokunan seni aşırı rahatsız eden bir şey yaptıklarında ÇEK SAVAŞ BALTASİNİ korkma aq . sınırlarini göster bazen bakışınla bazen hareketlerinle sözlerinle . Ama kavgacı olma asla (fiziksel). Sözlerle davranışlarla yap

Bizim ortamlar genelde samimi olduğu için biri mal denildiği zaman kes lan deyip tokat atma vs. oluyor ama belli ki yeni ortamdan falan bahsediyorsun o zaman ezdirme karşı çık

Bizim ortamlar genelde samimi olduğu için biri mal denildiği zaman kes lan deyip tokat atma vs. oluyor ama belli ki yeni ortamdan falan bahsediyorsun o zaman ezdirme karşı çık
yeni sayılmaz.

bu arada şu olay. biriyle tanışıyorum adam bana saygı duyuyor kanki diye peşimde olanıyor aradan 1 ay geçiyor soğuk yapıyor ve ciddiye almıyor beni.