• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Erkek özgürlüğü sayfamız

Slyron15

Üye
Instagramdaki Maskülizm_eşitlik sayfasına sizleri bekliyorum.hepimiz önemliyiz,değerliyiz bunu hatırlayalım ve birbirimize fayda sağlayalım

TheRipper

Fahri Üye
Dostum sayfanı inceledim ama en az feminizm sayfaları kadar boş olduğunu söyliyebilirim bunun için bana kızma ama gereksiz duygusallık ve popülerite lafları akıyor sayfadan burdaki çoğu kişinin feminizmi saçma bulmasının nedenlerinin aynılarını taşıyor

Slyron15

Üye
Hadi öyle diyelim o zaman erkek olmanın ne anlamı var henüz küçük bir sayfa adamdeğilerkek gibi sayfalarda var ordada erkeklerin haklarını savunuyoruz kendinize az saygı duyun

TheRipper

Fahri Üye
Hadi öyle diyelim o zaman erkek olmanın ne anlamı var henüz küçük bir sayfa adamdeğilerkek gibi sayfalarda var ordada erkeklerin haklarını savunuyoruz kendinize az saygı duyun
Erkek haklarını savunmak biyolojik etkenlerden kaçıp mızmızlanmak değildir dostum feminist erkeklerden farkı olmuyor maskülizm içerdiğini iddia eden sayfaları takip eden erkeklerin ( türkçenin ırzına geçtim)

Slyron15

Üye
Erkek haklarını savunmak biyolojik etkenlerden kaçıp mızmızlanmak değildir dostum feminist erkeklerden farkı olmuyor maskülizm içerdiğini iddia eden sayfaları takip eden erkeklerin ( türkçenin ırzına geçtim)
Iyide bu biyolojik etken falan değil bilgi eksikliği var ayriyetten susanlar kaybeder.Eğer birşeyler hoşuna gitmiyormu git birşeyler yap bunun için sen evde oturup hic aramadan is bulabiliyormusun bi dusun bakalim biz bunu bilipte evde hergun 31 cekip anime izlemiyoruz 2 kez düşünelim bir şey yazacaksak