• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Erkeklerde Shit-Test Yapar.

Philliscan

Kuzey yıldızı yine tüm ihtişamıyla parlıyor 🌟
Fahri Üye
Shit testler sadece kadın erkek arasında yoktur.
Erkekler arasında da güçlü ve güçsüzü farketmek için birbirlerine shit testler yaparlar.
Bu durum özellikle arkadaş ortamı, lise, üniversite, dershane, gibi mekanlarda görülmektedir.
fakat şöyle bir durumu da unutmamak gerek; erkeklerde bire bir konuşmalarda, kadınlarda görüldüğü kadar shit-test uygulanmaz.
çünkü erkeğin bilinç altı, güç gösterisine çalışıyor. bu gücü sadece size kanıtlaması bir anlam ifade etmiyor.
bu yüzden genelde birden fazla insanın bulunduğu mekanlarda yapılır bu.
peki buna nasıl tepki vereceğiz ?
aynı kadın shit-test mantığıdır. bilmeyenler için şöyle bir erkek shit testi örneği vereyim.
kalabalık bir arkadaş ortamında bir yıkık çakal size şöyle bir laf atıyor

+Bu Filizcan da saf saf etrafa bakıyor olm ya.

buna verilebilecek bir çok tepki var

-saf görünümlü saf siken olabilirim o yüzden dikkat et kendine (p*ç gülüşü)

-Ne safı bayrak taşıyanıyım ben. Safsatayım hatta( yine p*ç gülüşü)

Ya sende karşılıklı laf sok yada geçilmiş olan dalgayı daha da abart. Ben ikisini de kullanırım.
Ama burada dikkat etmen gereken nokta gülümsemek.
Çünkü bu gülümseme karşındakine -seni ve söylediklerini s*kimin ucuna dahi takmıyorum- havası verir.
Yani o sana bi laf atıp sende ona laf sokup suratında inanılmaz bir ciddiyet olursa, senin bozulduğunu anlar.
bu hem kolay alt edilebilen birisi olduğunu gösterir hemde kavgaya dönüşebilir.
boşuna rezillik çıkartmaya gerek yok.
bu shit testler kadın ve erkek arasında olduğu gibi her zaman devam edecektir.
Çünkü sizin erkekliğinizden kaybettiğinizi anladıkları, hissettikleri an tekrar başınıza çıkacaktır.
ama şöyle ufak bir ayrıntı var çok önemli. her dediklerini shit-test olarak algılamayın olm.
bozmayın aranızı kimseyle durduk yere.
gidipte 10 yıllık arkadaşınızın dediklerini pek incelemeyin bence.
o size yaparsa sizde ona yapın amk hahaha.
birisi size karşı gerçekten zorbalık yapmaya çalışıyorsa ona dersini verin.
ama maalesef ki tekrarlamak durumundayım, sürekli olacaktır bir kere mahsus değildir.

şayet ki gelenin geçenin size shit-test uyguladığı bir ortamda bulunmanızı da asla tavsiye etmem.
istenmiyorsunuz. hemde soytarı konumuna düşmenizi istemiyorum.

Son düzenleme:

Yimesa

Üye
İki kişi yolda yürürken yeterince alan varken omuzların değmesinin sağlanması da bence psikolojik bir shit test. Omuzu değince bakalım kaçacak mı kenara gibi. Bazen olabilir ama kaçılınca tekrardan buna benzer bir şey oluyorsa bu bence kesinlikle dominant tarafın kim olduğunu belli etmek için yapılan bir shit test.

Asher

Üye
Burada ciddi karşılıklı abartmamı daha iyi.Malesef çok fazla kıskanç erkek çıkıyor karşıma lafı yapıştırıp gülünce susmuyorlar yine karşılık veriyorum ama kafam yoruluyor.Abartınca daha çok sinirleniyorlar fakat konu kapanıyor hangisini yapmak daha mantıklı ?

EminBey

Üye
Shit testi yapan ipneler kendilerini hemen belli ederler zaten.Alakasız veya olmadık şekilde sürekli size saldırma eylemlerindedirler.Aslanım etrafını saran sırtlanları düşünün.Aslan bir yere kadar umursamaz ve sırtlanlar 5 ten 10 a sonrasında 20 ye 30 a çıkar çünkü aslanın tepki vermediğini yani aslanı alt edebileceklerini düşünürler fakat aslan sırtlanın dişini vücudunda hissettiği an bitirir işini.İşte doğadan çıkarılacak büyük bir ders size.Size her an shit test uygulamayı kollayan p*ç betalara önce tepki vermeyin ve kendini ele vermesini bekleyin.Bir zamanlar bu shit testlerde çok fazla beta tavırlarla tepkiler verirdim ve acısını çeke çeke öğrendim işin yöntemini.Konuşmalarınızda aslan gibi davranın.Önce size shit test uygulayan kişi ilk başlarda basit laflar atar ve bunlar aslında algı yönetimi yapamazsanız sizi yenilgiye uğratacak hamlelerdir.Size birkaç gün önce gittiğimiz piknikten bir örnek vereyim (Ben:B Shit Test Yapan:S Betanın etkilemeye çalıştığı kız:K)
Mangal yapılacaktır ve yalnızca iki erkeğiz(4 tane de kız var ama 2 si 4-5 diğer 2 si 6-7 lik kızlar).Orman yolu biraz yokuş olduğu için elimizdeki eşyalarla yürüyoruz ve o esnada kendini zeki sanan betamız sürekli olarak güç gösterisinde bulunarak bana laf atıyor
S:Lan Emin onlar çok ağır değil mi taşıyon(Kendisi burada semaver taşıyor(Teneke semaver yani max 3-4 kg fakat büyük göründüğü için ağır görünüyor bende ise iki tane 5lt su var)
B:Yok ya semaver kadar değildir(Başarı gülüşü(Halk arasında p*ç gülüşü diye geçer) ile konuşmamı destekliyorum)
S:Yorulursun sen ya onları da ver bana(Bakın güç gösterinizi her zaman kas ile yapmak zorunda değilsiniz.Burada ben o suları gayet rahat taşırım ama kaşınan betamıza ders vermek gerek önceden ki rahat durup durmayacağını anlayalım)
B:"Harbi sen kaslı adamsın(Taşak geçiyorum tabi ki) gel değişelim yükleri"diyerek suları verip semaveri aldım ve biraz hızlanıp kızlara yetiştim 10-15 dk ben kızlarla sohbet ederken saçma sapan bir shit test kalkışmadına girişen beta arkada hamallık yapmak zorunda kaldı(Burada kendisi kaşındı yoksa normalde hiçbir insana bu şekilde muamele de bulunmam ancak sürekli olarak laf atarak beni sınamaya çalıştığından bedelini ödetmek gerekiyordu.)
Aradan 10dakika geçtikten sonra betamız yorulunca kızlardan biri S yoruldun mu alalım mı suları deyince ben fırsatı değerlendirip yok ya ağır olanı ben aldım zaten baksanıza kaslı çocuk taşıyo işte diye ortaya bir neg daha attım ve çocuğun cevap verme ihtimalini yok ettim.Ve bakın o yolun öncesinde de birçok shit test yapmasına rapmen tepki vermeyip kendisini ele vermesini bekledim.Son hamlede hem mala suları kilitledim hem kızların tüm ilgisini üstüme çektim ve üstelik işin zor kısmını yapanın ben olduğumu da gösterdim.10 dakina önce onlar ığır diğil mi len mq diyen çocuk "Aga bunlar ağırmış lan bi el atsana diyerek teslim oluyor.Tabi buradaki çok basit bir shit test ve verdiğim ders çok spesifik.Bunu anlatmamın nedeni testi nasıl geçeceğiniz.Her neg'e bir cevap yapıştırmayın yani bekleyin ve yeri gelince ya sözlü ya da uygulamalı verin cevabınızı.

-Why-

Üye
Sırf bu olay yüzünden arkadaş edinmiyorum. Shit teslerinizi alın biyerinize sokun yani ben shit test atmazken bu puştlar kendine bu hakkı nasıl buluyor? Eğlenmek istiyor, bırakın savuşturmayı öldürsen yeridir (Gerçek anlamda)

zerkes1

Üye
Shot
Sırf bu olay yüzünden arkadaş edinmiyorum. Shit teslerinizi alın biyerinize sokun yani ben shit test atmazken bu puştlar kendine bu hakkı nasıl buluyor? Eğlenmek istiyor, bırakın savuşturmayı öldürsen yeridir (Gerçek anlamda)
[/QUOT
Shit test öyle isteyerek yapılan birşey değil , ve sadece bu tür örnekler de değil. İstemeyerek yaptığın bir ton shittest vardır emin ol