Erkekliğe Yükseliş

Şunu unutmayalım tamam ilkel beynimiz var ama artık kas gücü diye bir şey yok kızlar da erkeksilik aramıyorlar tamam biraz erkeksi olmak ta fayda var ama bunun için kasmak saçma

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
Niye ibret alıyım kardeşim modern bir erkeğim ben. Kabilede yaşamıyorum. Saçmalık ve ilkellikten başka birşey değil.
Beynimiz hala ilkel ama :) ??? Kadınlar hala ilkel beyne programa göre seçiyor ama?? Yanlış perspektiften bakıyorsunuz işte olaya..
Şunu unutmayalım amam ilkel beynimiz var ama artık kas gücü diye bir şey yok kızlar da erkeksilik aramıyorlar tamam biraz erkeksi olmak ta fayda var ama bunun için kasmak saçma
Kızlar erkeksilik aramıyorlar?? Buna kendin inaniyor musun? Bunca uğraşın ne diye o zaman? Beyler güldürüyorsunuz beni :)

Beynimiz hala ilkel ama :) ??? Kadınlar hala ilkel beyne programa göre seçiyor ama?? Yanlış perspektiften bakıyorsunuz işte olaya..
Dostum kadınlar mazoşist erkek mi seviyor yoksa maskülen bir erkek mi ? Erkeksiden kastımız acıya direnci fazla olması değil. Sen bunu attın diye forumdaki kişilerin yarısını kızı çiğköfteciye götürüp onlarca acı biber yiyerek tavlamaya iticeksin :). Yapma bunu günümüzden örnekler ver biraz ilk çağ insanı değilim :d

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
Dostum kadınlar mazoşist erkek mi seviyor yoksa maskülen bir erkek mi ? Erkeksiden kastımız acıya direnci fazla olması değil. Sen bunu attın diye forumdaki kişilerin yarısını kızı çiğköfteciye götürüp onlarca acı biber yiyerek tavlamaya iticeksin :). Yapma bunu günümüzden örnekler ver biraz ilk çağ insanı değilim :d
Öyle ama ben meselenin temeline indim.. Mesela senin aciya dayanikli hale gelmen duygusal stabiliteni arttiriyor. Haliyle daha cekici erkek haline geliyorsun yani benim bu videoyu size gosterip ibret alin dememdeki amac biz burada elimizi kolumuzu sallayarak erkek olurken orada bunun icin bedel odendigi ve daha saglam temeller atildigi gercegi aslinda.. Duzen yanlis egitiyor bizi..
Günümüzden örnekleri siktir et hala ilkel beynimiz seciyor her şeyi :) :D

Kızlar erkeksilik aramıyorlar?? Buna kendin inaniyor musun? Bunca uğraşın ne diye o zaman? Beyler güldürüyorsunuz beni :)
Erkeksi aramıyorlar derken abartı anlamda dedim bir de kızlar Jason Statham hayranı değil David Beckham hayranı oluyorlar o konuya ne diyeceğiz