Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Erkeksi/Maskülen hobiler nelerdir ?

Extreme Sporlar iyi bir tercih.
Başarılar, ben sen ilgileniyorsun diye dedim.
Senin alanındır diye.
Extreme sporlardan; Sörf, Kaykay, BMX, Snowboard ve MotoCross ile ilgileniyorum. He bi de dövüş sporlarınıda yapmayı planlıyorum(Boks, Kickboks, MMA, Muay Thai, Krav Maga, BJJ, Güreş vs...).

Extreme sporlardan; Sörf, Kaykay, BMX, Snowboard ve MotoCross ile ilgileniyorum. He bi de dövüş sporlarınıda yapmayı planlıyorum(Boks, Kickboks, MMA, Muay Thai, Krav Maga, BJJ, Güreş vs...).

İçlerinden bir tek Krav Maga tercihimdir. Türkiye de tek bir güvenilir kişi var oda bana uzak :)

Adam hobi diyor siz seviceğin olsun diyorsunuz. Adam fikir istiyo kardeşim kağıt para saymakta hobi her gün parkta yarım saat oturup kitap okumakta her hafta farklı bir cafe de türk kahvesi içebilirsin mesela. Kahve içme hobin olur hemde yeni yerler ve farklı tatlar tadarsın. Bisiklete binebilirsin , sporla ilgilenebilirsin , hobi olarak eğer müsaitsem sivil örgütlere afad vb katılabilirsin. Hobi olarak müzik aleti öğrenebilirsin , şarkı söylemeyi, resim yapmayı , mimari yerleri görmeyi incelemeyi , tarihi yerlere gitmeyi araştırmayı sama uyan yerleri araştır me yapmak istiyorsun onu düşün ona göre bul. Forumdan zeki arkadaşların dediği gibiseviceğin şeyi yap değil. Mesela ben yemek yslmayı sevmiyom derken garsonluk yaptım biraz ısındım. Bu gün elmalı turta yaptım evde , ilerde boş olduğum zamanda kurs almak istiyorum.

Adam hobi diyor siz seviceğin olsun diyorsunuz. Adam fikir istiyo kardeşim kağıt para saymakta hobi her gün parkta yarım saat oturup kitap okumakta her hafta farklı bir cafe de türk kahvesi içebilirsin mesela. Kahve içme hobin olur hemde yeni yerler ve farklı tatlar tadarsın. Bisiklete binebilirsin , sporla ilgilenebilirsin , hobi olarak eğer müsaitsem sivil örgütlere afad vb katılabilirsin. Hobi olarak müzik aleti öğrenebilirsin , şarkı söylemeyi, resim yapmayı , mimari yerleri görmeyi incelemeyi , tarihi yerlere gitmeyi araştırmayı sama uyan yerleri araştır me yapmak istiyorsun onu düşün ona göre bul. Forumdan zeki arkadaşların dediği gibiseviceğin şeyi yap değil. Mesela ben yemek yslmayı sevmiyom derken garsonluk yaptım biraz ısındım. Bu gün elmalı turta yaptım evde , ilerde boş olduğum zamanda kurs almak istiyorum.
Sağol kardeşim önerilerin için. Dediklerinin çoğunu yapmayı planlıyorum.

:cool:

Cevap vermek ihtiyaç oldu.

Hobi: Dinlendirici bir iş olarak yaptığı, oyalayıcı şey.

Dolayısıyla sevmesi de gerekir. Hobiyi benimsemiyorsan nasıl hobin oluyor acaba ?
Hiç bir bilgi sahibi olmadığı ya da becerisi olmadığını düşündüğü bir şeyi neden yapsın ki ?
Sırf farklı bir şey yapacak diye her b*ku bilecek diye bir şey mi var ?
Kendime yakıştırıyorsam yaparım, ilgimi çekiyorsa yaparım. Bana uymayan bir şeyse neden hobim olsun.
Ben alanına göre öneri verdim. Alfayı kadınlaştırmaya çalışan birisini de ilk defa görüyorum. '' Elmalı Turta '' dedi ya :)
Ne tarafa güleyim bilemedim. Sen resmen garson ol diyorsun yuhh...Ben hiç alfa garson görmedim. Garipmiş :)

Bir de garsonluk nasıl hobi olabilir ya bana biraz anlatsana sivri zeka arkadaşım :cool:
Elmalı turta yapacakmış :)
Yemek yapmayı öğren, entel dantel şeyler değil...

Biz güç diyoruz, efsane olmak diyoruz adam elmalı turtadan bahsediyor. Senin vizyonun konusunda sağlam bir yontulmaya ihtiyacın var belli ki.
En fazla hakkında bilgim olur öyle farklılık olacak diye istemediğim şeyler nasıl hobim oluyor :)
Bir kız sana hobilerin ne dediğinde sevmediğim şeyleri yapmayı çok severim mi diyorsun :)
Yoksa hobi edindiğin şeyler aynı zamanda sana zevk ve tecrübe kazandırıyorsa bunları mı anlatmak istersin.
Düşünsene sevmediğim bir şeyi hobim diye benimsiyormuş gibi yapıyorum ve adına da hobi diyorum. Gerçekten komik bir cümle kurmuşsun.

Sana göre sırf kadına yaranmak için makyaj bilmek bile hobi oluyor desene.
İnsanlara bilgini satmak kadar büyük bir hobimi var ?
Ben bir de sırf kendisi söylediği için hem de iletişim olarak çok fazla değişik kafalara maruz kalacağı için iyi bir tecrübe olurdu dedim.
Amaç içinde bulunduğu durumu paraya çevirmesiydi. Tabi ki Krav Maga veya extreme sporlar ilgisini çekiyormuş o yöne doğru gitmek gibi bir fikri var. Gitsin isteriz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8