Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Erkekte çekicilik kavramı değişkenlik gösterir

Shanker

I love women. I have all their albums.
Erkekte çekicilik kavramı değişkenlik gösterir.

Çekicilik kavramı kadında dış görünüşden ibaret iken erkeklerde bundan ibaret değildir. Siz istediğiniz kadar yakışıklı olun sizden daha çirkin olan bir erkek konuşması , giyinişi vs. gibi kavramlarla sizden daha üstün bir duruma gelebilir. Demek istediğim kendimizi geliştirdik fakat üstüne bir şey katmazsak çekiciliğimiz aniden düşüşe geçebilir bu olağan bir durum.

Erkekler ve kadınlar ayrıdır bunu her zaman dedik. Erkekler bedene hayranken kadınlar davranışlara hayrandır.

Erkekler sürekli bir rekabet içinde dostlarım yenilen erkek silinen erkek oluyor ve düşüşe geçiyor. Abi zaten baktığımızda Kapitalist bir sistemde yaşıyoruz güçlü olan güçsüzü daima eziyor ve geçiyor.

Kısa bir konu yazdım sebebi çok yoğunum herneyse özet geçelim.

İstediğiniz kadar yakışıklı veya çekici olun üstüne bir şey katmazsanız veyahutta sadece o haliyle kalırsa bir gün bir adam gelir üstüne katar ve sizi yıkar geçer. Bu yüzden yüzlerce kez tekrarladığım sözlerimi yazıyorum.

Saha yapın , giyinişinize özen gösterin ve sürekli okuyup gelişin.

Gelişim hayat boyu sürmelidir zaten, bu gün dünden önde olmalı, yarın ise bu günden daha da ilerde olarak kendini geliştirmelisin, adım adım yavaş yavaş ama sabırla. Yazı için teşekkürler

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8