• Bugün reklama 1 defa tıklayarak siteye ücretsiz bir şekilde destek olabileceğinizi biliyor muydunuz?

Eski kız arkadaşımla barışmak istiyorum

Beyler Konu açık 8 aylık sevgilim olan kız benden ayrılmıştı bende en son kıza saçma sapan bir trip atıp engel atmıştım ama yanlış bir karar aldığımı farkettim.
Kız bulunduğum şartlarda ayarlayabileceğim en sağlam kızdı aynı zamanda daha o ilişkiden hevesimi alamadım ve öğrendiklerimi uygulayacağım bir kıza da ihtiyacım var

1 haftadır konuşmuyoruz engelli en son beta tavırlarımdan dolayı kız benden soğumuştu biraz ama tamamen kopmadı

Sorum şu ki ; Duruşumu bozmadan bu kızla nasıl barışabilirim ? Ona muhtaçım mesajı vermek istemiyorum ama aynı zamanda bu ilişkiyi sürdürmem için fazlasıyla gerekçem var
Bunları sıralamak gerekirse ;
-Cinsel ihtiyaçlar
-Can sıkıntısı
-Tercübe edinmem gereken yeni öğrendiğim bilgiler
-Bulunduğum şartlar dolaysıyla başka kız ayarlayamam
-Kızın yaşadığım bölge koşullarına oranla fazlasıyla kaliteli bir kız olması (Kültür , Dış görünüş vb.)
-İlişkiden hevesimi alamamam

Desteklerinizi bekliyorum

Son düzenleme:
Kanka bana kalırsa ex ten next olmaz. Tecrübedir can sıkıntısıdır cinsel ihtiyaçtır bunları başka kızlar üzerinden de karşılıyabilirsin. Ama başka kız ayarlayamam diyorsan da şöyle söyliyeyim engellemişsen engeli kaldır. Hiçbir zaman bir kıza engel atma küssen bile atma sonra böyle patlıyor. Neyse engeli kaldır ama mesaj atma kıza. kızı reel de görüyorsan ona muhtaçmış gibi her an bakıp durma ama sana baktığı anlarda sen de ona bak bi iki saniye göz göze gel. Depresyondaymışsın gibi asla takılma eğlencene bak. Eğer bu küsme nedeninde gerçekten sen haksızsan kıza özür dilerim filan demeden haklıydın de ama özür dileme naber filan yaz sonrasında. Eğer senden tamamen kopmamışsa zaten gelir merak etme.

Kanka bana kalırsa ex ten next olmaz. Tecrübedir can sıkıntısıdır cinsel ihtiyaçtır bunları başka kızlar üzerinden de karşılıyabilirsin. Ama başka kız ayarlayamam diyorsan da şöyle söyliyeyim engellemişsen engeli kaldır. Hiçbir zaman bir kıza engel atma küssen bile atma sonra böyle patlıyor. Neyse engeli kaldır ama mesaj atma kıza. kızı reel de görüyorsan ona muhtaçmış gibi her an bakıp durma ama sana baktığı anlarda sen de ona bak bi iki saniye göz göze gel. Depresyondaymışsın gibi asla takılma eğlencene bak. Eğer bu küsme nedeninde gerçekten sen haksızsan kıza özür dilerim filan demeden haklıydın de ama özür dileme naber filan yaz sonrasında. Eğer senden tamamen kopmamışsa zaten gelir merak etme.
Dostum o benden ayrıldı ama bende sonra saçma sapan bir nedeni bahane yapıp (sen benim mesajlarıma bakmıyorsun dedim)hayatımdan çıkarmak için engelledim 1 haftadır durum böyleydi düne kadar o engellememişti ama bugün fark ettim oda engellemiş şuan engeli kaldırdım yazarsa hiçbirşey olmamış gibi umursamadan konuşucağım eğlenceme bakıcağım umarım işe yarar çünkü pişman oldum burdaki kızlar konuşmayı bilmiyor aq o kız bunların arasında cevher gibi parlıyordu 😂

Abi ben de bu duruma düştüm çok değil daha kırkı çıkmadı derler ya :)
Sonra fark ettim bazı durumları, abi ne kadar iyi olursa olsun, daha iyileri var.
Güzelliği olabilir, zekası olabilir, sezgileri çok güçlü olabilir eyvallah fakat daha iyileri var.
Sana diyorum abi, şu tabularını yık, yık ve git yeni birileri ile arkadaşlık kurmaya başla.
Bir kıza bağımlı olarak yaşama gözünü seveyim. Bak aynı hataları tekrar tekrar yapacaksın yapma :)

Denememiş olmama rağmen, bir kişi 3 ayda kızlar konusunda ortalamanın üstüne çıkabilir. Hele ki böyle tecrübeli kişilerin olduğu foruma üyeysen, gelmesin kimse keyfine.

Ayrıca imkan yoksa imkan yarat kendine :)
Bulunduğun şehirden gidebilirsin, üniversite okumaya başlayabilirsin :)
İmkan yok deme, o kıza bağlandığını düşünüyorum yazdıklarından. İmkan yarat abi :)

Kanki işin zor ama bol şans :) ama unutma sen şuan tek kültürlü kız o sanıyorsun inanki bir sürü var öyle tek bi tanede takılma :)

Abi ben de bu duruma düştüm çok değil daha kırkı çıkmadı derler ya :)
Sonra fark ettim bazı durumları, abi ne kadar iyi olursa olsun, daha iyileri var.
Güzelliği olabilir, zekası olabilir, sezgileri çok güçlü olabilir eyvallah fakat daha iyileri var.
Sana diyorum abi, şu tabularını yık, yık ve git yeni birileri ile arkadaşlık kurmaya başla.
Bir kıza bağımlı olarak yaşama gözünü seveyim. Bak aynı hataları tekrar tekrar yapacaksın yapma :)

Denememiş olmama rağmen, bir kişi 3 ayda kızlar konusunda ortalamanın üstüne çıkabilir. Hele ki böyle tecrübeli kişilerin olduğu foruma üyeysen, gelmesin kimse keyfine.

Ayrıca imkan yoksa imkan yarat kendine :)
Bulunduğun şehirden gidebilirsin, üniversite okumaya başlayabilirsin :)
İmkan yok deme, o kıza bağlandığını düşünüyorum yazdıklarından. İmkan yarat abi :)
Tabii ordan salla kolay ya 😂 burası öyle yolda hoşuna giden bir kızı çevirip konuşabileceğin bir yer değil dostum yoksa inan ki bende daha düzgün kültürlü kızlar arardım ama düşündüğün şekilde değil . mutlaka o kızdan daha iyileri vardır ama bulamam dostum canının istediği gibi kız ayarlancak bir yer değil

Kanki işin zor ama bol şans :) ama unutma sen şuan tek kültürlü kız o sanıyorsun inanki bir sürü var öyle tek bi tanede takılma :)
Kız bulunmuyor şehirde aq mecburiyetten olmasa bende bilirdim yolda kız çevirmesini saha raporu atardım buralarq 😂 fakat cidden durum vahim o yüzden bulabileceğim en iyi kız o