Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

eski sevgili

Whatsapp ını numarasini filan silebilirsin sana çok koyuyorsa eğer
Yapman gereken şey varsa insta yoksa wp yi de silmeyebilirsin ama farkli farkli kizlarla durum veya hikaye atman onun gorebilecegi sekilde. En buyuk intikamin bu olur gidip ailesine soylemen tabir ettigin betalik ozelligine yakisir. Birak yani nextle

Böyle bir kızla bu kadar uzun süre sevgili olmuşsun ve evlenmemişsin ulen Allah'tan belanı mı arıyon,şükret bu duruma ucuz yırtmışsın sakın ha! Üzülme,üzüntüyü geri de bırakmak içinse yeni sulara açıl ve ne kızla ne de ailesiyle muhattap olma bırak ''kötü'' olarak ansınlar seni..Zaten o kız her türlü zarar hem kocasına hem anasına babasına

valla gözlerim nemlendi okurken ben yerinde olsam heralde çoktan hapsi boylardım iyi dayanmışsın 10 yıl nedir.sen birde hiçbir kıza yan gözle bile bakmamışsındır eminim.

ben dedim ki beni ilk seven kız beni ilk isteyen kız tamam dedim ben bunun hatrını hoş tutayım elimden gelen her türlü iyiliği insanlığı yapayım onca hastalıklarına kötü aksi huyuna zor oluşuna inatçılığına sürekli üzgün haline sabredip derdine derman hastalıklarına şifa hayatına ortak dünyada da ahirette de yanında olayım dedim Allah'ın emanetidir sahip çıkayım dedim..Bırakmak için çok nedenim vardı çok ayrılmak istedi hemen her kavgada bırakmak istedi ama ben hala seviyorda sinirden böyle yapıyor sanıyordum sabrettim görmezden geldim bırakmadım..Hakkına girmeyim ahını almayım vebaline girmeyim Allah benden çıkarır diye sabrettim herşeyine hep sadık oldum ondan başkasına meyletmedim..Meğer olay benim sandığımdan çok başkaymış kız beni elinde tutuyor beni kullanıyormuş sklemiyomuş ki hiç bende anlamadım işte..kendi karekterinde kendi ahlakında bi sıpayı bulunca da beni tepikledi...O benim hakkıma girdi o benim ahımı aldı..Daha bi anlatsam yaptığım fedakarlık yardım çaba ve emeklerimi siz inan ya beni dövmeye gelirsiniz sen nasıl bir erkeksin diye yada bana tabi olmaya gelirsiniz sen nasıl bir evliyasın diye ciddiyim..:) İşte böyle bir oyunun kumpasın kalleşliği kahpeliğin kurbanı olduk şu saatten sonra da hangi kıza güvenecem kime inanacam kimi bulacam bilmiyorum..Kısaca mahvolduk bir ahlaksız oyuncunun yüzünden...ne diyelim herşey Allah'tan

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8